Ripple Fiyatında Büyük Dump! Onmilyonlarca XRP Harekete Geçti

Kriptocat Haber Editörü
Ripple Fiyatında Büyük Dump! Onmilyonlarca XRP Harekete Geçti

Popüler bir Blockchain araştırmacısı tarafından sağlanan veriler, Ripple ve Coinbase liderliğindeki birkaç üst düzey borsanın yakın zamanda 64 milyon XRP’ye yakın bir miktarı hareket ettirdiğini gösteriyor. Yazım sırasında ise XRP, 1 dolarlık kritik seviyenin altına kaydı ve ciddi çöktü. Kripto paranın fiyatı haftalık bazda yüzde 50 oranında değer kaybetti.

Ripple ve dev borsalar, 64 milyon XRP’yi harekete geçiriyor!

Popüler kripto para takipçisi Whale Alert tarafından yayınlanan son tweetler, son yirmi saat içinde fintech devi Ripple ve birkaç önde gelen kripto borsasının birkaç XRP transferi gerçekleştirdiğini ve kripto parada yaklaşık 56 milyon doları hareket ettiğini gösteriyor. San Francisco’da bulunan ünlü Blockchain şirketi Ripple en popüler kripto borsası Huobi’ye milyonlarca XRP göndermeye devam ediyor.

Ripple Fiyatında Büyük Dump! Onmilyonlarca XRP Harekete Geçti

Bugün, 22 Mayıs’ta kripto devi, 4.087.900 XRP’yi borsaya aktardı. Bithomp analiz platformu tarafından sağlanan verilere göre bu, Ripple’ın bu hafta Çin ticaret merkezine aktardığı günlük kripto para miktarına işaret ediyor. Büyük kripto para birimi işlemleri hakkında veri yayınlayan kripto takipçisi Whale Alert, önde gelen ABD ve Asya kripto ticaret merkezleri tarafından yürütülen birkaç önemli işlemin ayrıntılarını yayınladı. Whale Alert’e göre, Coinbase, Binance, Huobi, Bittrex, Upbit vb. borsalar 59,6 milyon XRP’yi birbirleri arasında taşılar.

XRP 1 doların altında! Fiyat bir haftalık sürede yüzde 50 oranında değer kaybetti

Yedinci en büyük kripto para birimi Ripple, yazım sırasında yüzde 18 oranında düşüşle 0,92 dolar seviyesinden işlem görüyor. Popüler altcoin şu anda 42,7 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip. Ripple yazım sırasında piyasa değeriyle 12 milyar dolarlık bir son 24 saatlik işlem hacmini yönetiyor. Kriptokoin.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, Ripple bir haftalık sürede yüzde 50 oranında değer kaybetti.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.