Profesyonel Trader: Bitcoin, Cardano, Dogecoin ve Litecoin Bu Seviyelere Gidiyor!

Kriptocat Haber Editörü
Profesyonel Trader: Bitcoin, Cardano, Dogecoin ve Litecoin Bu Seviyelere Gidiyor!

Usta kripto analisti ve trader’ı Scott Melker, Cardano için kritik fiyat seviyelerini ve yükseliş momentumlarını canlı tutacağına inandığı 2 sıcak altcoin projesini belirliyor. İşte analistten Bitcoin, Cardano, Dogecoin ve Litecoin tahminleri…

Scott Melker: Cardano fiyatı şimdi konsolidasyondan çıkabilir! 2,20 dolara fırlayabilir

Yeni analizinde Scott Melker, 36.500 YouTube abonesine, Cardano‘nun (ADA) şu anda 1,50 ila 0,98 ABD doları arasında geniş bir aralıkta işlem yaptığını, ancak şimdi konsolidasyondan çıkma fırsatı olduğunu söyledi. Scott Melker konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bu çok güzel… Eğer devam ederse böyle bir şey (1,24 doların üzerine çıkın) arardım.

Profesyonel Trader: Bitcoin, Cardano, Dogecoin ve Litecoin Bu Seviyelere Gidiyor!

Scott Melker, yükselişin devamı için Cardano için satın alma seviyelerinin 1,20 dolar civarında olduğunu ve destek olarak 1,50 dolarlık kırılma ve yeniden test beklediğini belirtti. Cardano bu senaryoyu takip ederse analiste göre, bir koparma ADA’yı tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 2,20 dolara fırlatabilir.

Scott Melker: Dogecoin (DOGE) 0,45 doların üzerine çıkabilir!

Dogecoin‘e (DOGE) bakıldığında, analist bir miktar yükseliş ivmesi kazanmadan önce güçlü bir direnç seviyesini alması gerektiğini söylüyor. Scott Melker konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

O çizginin üstünde olsun diyebilirim, 0,28 dolar. En tepeden çıkarın ve oraya çıkabiliriz (0,45 dolar). Aksi takdirde, bu oldukça iyi bir dirençtir.

Scott Melker: Litecoin fiyatı 370 dolara yükselebilir

Scott Melker’in radarındaki bir başka kripto para ise Litecoin (LTC)’dir. Analiste göre, LTC çok önemli bir seviyenin üzerine çıkmayı başarırsa düşen kanalı kırabilir. Scott Melker konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

USD çifti içindeyseniz, bu şekilde ticaret yapacağınızı söyleyebilirim. Bunun (250 dolar) üzerine çıkarsınız ve sonra yine 370 dolara yükselirsiniz.

Profesyonel Trader: Bitcoin, Cardano, Dogecoin ve Litecoin Bu Seviyelere Gidiyor!

Scott Melker, Bitcoin için görülecek ve izlenmesi gereken seviyeleri açıkladı

Bitcoin’e gelince Scott Melker, BTC‘nin sıçramasını sürdürmek için acil direncini kırması gerektiğini söylüyor. Scott Melker konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Yeniden yükselişe geçmek istiyorsanız, burada (56.000 dolarda) olmalısınız.

Scott Melker, Bitcoin’in 56.000 dolarlık direnci desteğe çevirememesi durumunda, önde gelen kripto para biriminin 50.000 doların altında yenilenmiş satışları ateşleme riski taşıdığını söylüyor. Scott Melker konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Düşüşe geçmek istiyorsanız, Bitcoin’de düşüş eğilimi göstermeniz için birkaç neden var. Bu, yuvarlak diplerde gördüğümüz gibi yuvarlanan bir tepeye benziyor… Tekrar düşerse, bunu yaptığını görmeyi çok isterim (41.000 dolara düşüyor), o kadar aşağıyı süpür. Bu bize çok büyük bir günlük aşırı satım RSI (Göreli Güç Endeksi) verir.

Scott Melker, 41.000 dolara düşüşün Bitcoin’in bir dip oymasına ve 72.500 doların üzerinde büyük bir ralliyi ateşlemesine izin vereceğini söylüyor.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.