Profesyonel Analist: Altın Fiyatları Sıradaki Adımda Bu Seviyelerde Olabilir!

Kriptocat Haber Editörü
Profesyonel Analist: Altın Fiyatları Sıradaki Adımda Bu Seviyelerde Olabilir!

Altın fiyatları, 1.900 doların üzerine sıçradıktan sonra piyasadaki duyarlılık olumlu görünüyor. Popüler analistlerden ve uzmanlardan dev altın hedefleri geliyor. Portfolio Wealth Advisors başkanı ve CIO’su Lee Munson, Federal Rezerv faizleri artırmaya başlamadan önce altın’ın 2.200 dolara yükseleceğini belirtti. Popüler altın analisti Rajan Dhall’da altın tahminlerini açıkladı. Usta analist Rajan Dhall, altın fiyatı için 1.930,3 dolar/ONS seviyesine işaret etti.

Rajan Dhall: Altın fiyatları 1.930,3 dolar/ONS seviyesine gidiyor

Popüler altın analisti Rajan Dhall, değerli metal piyasasını yorumladı ve kritik seviyeleri belirledi. Analist altın’daki rallinin devam edeceğini düşünüyor ve sıradaki hareketin 1.930,3 dolar/ONS seviyesine olacağını vurguluyor. Rajan Dhall konuya yönelik yorumlarına şunları ekliyor:

Altın grafiklerindeki teknikler son zamanlarda harikaydı. Fiyat, kısa vadeli grafiklerde yükseliyor ve haftalık grafikte, 1.716,6 dolar/ONS (Mart) seviyesine geri çekilme, uzun vadeli bir boğa piyasasında sadece bir düşüş gibi görünüyor. Haftalık grafikteki en önemli özellik, fiyatın şu anda Eylül 2011’den itibaren tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 1.923,7 dolar/ONS’a gidiyor olmasıdır. Dün sabah AB seansına girerken fiyat 1.900 dolar/ONS piyasasının üzerinde başladı ve bugünkü rallinin devam edeceğini düşünmemi sağladı. Kırmızı gölgeli bölgenin önemine ek olarak, 61.8 Fibonacci geri çekilme seviyesi de çok uzakta değil, yaklaşık 1.930,3 dolar/ONS değerinde yer alıyor. Artık boğa bayrağı deseni kırıldı, önceki rallilerdeki son molaların bazılarının ne kadar belirgin olduğunu görebilirsiniz. 2019’dan beri bazı iyi grafik desenleri var ve mevcut model çok daha büyük, ancak öncü gösterge aynı kalıyor. Sonuç olarak, boğalar hala bu piyasadan sorumlu, ancak bu kilit fiyat bölgelerini çevreleyen fiyat hareketlerine dikkat etmeliyiz.

Profesyonel Analist: Altın Fiyatları Sıradaki Adımda Bu Seviyelerde Olabilir!

Kriptokoin.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, daha fazla altın tahmini için “Altın Fiyatları Tahminleri: Bu Dev Seviyeler Geliyor! Peki Ne Zaman?” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.