Popüler Uzman: Bu 9 Altcoin, Mayıs’ta Yatırım Yapılacakların En iyileri!

Kriptocat Haber Editörü
Popüler Uzman: Bu 9 Altcoin, Mayıs’ta Yatırım Yapılacakların En iyileri!

Yakın tarihli bir videoda, popüler kripto Youtube kanalı “Money ZG”nin analisti Mayıs tahminlerini açıklıyor. Analist, Mayıs 2021 için portföylere eklenecek en iyi altcoin projelerini ortaya çıkarıyor.

Money ZG analisti: Ethereum yatırımcıları Bitcoin’den daha yüksek kazançlar elde etti!

Listedeki ilk altcoin, kripto para piyasasında ikinci sırada yer alan Ethereum’dur (ETH). Analist konuya yönelik şu açıklamayı yaptı:

Bitcoin gerçekten önemli ölçüde daha iyi performans gösterdi ve Ethereum’daki yatırımcıların Bitcoin’den daha yüksek kazançlar elde etmesine neden oldu.

Aslında Ether, 15 Nisan’da “Berlin” yükseltmesinin başarılı bir şekilde piyasaya sürülmesinin ardından 27 Nisan’da tüm zamanların en yüksek seviyesine çıktı. Dün ise lider altcoin tarih yazarak 3.000 doları ilk kez kırdı.

Popüler Uzman: Bu 9 Altcoin, Mayıs’ta Yatırım Yapılacakların En iyileri!

Money ZG analisti: Cardano (ADA) ve Binance Coin (BNB) de listemde!

Ayın bir sonraki altcoin projesi Polygon (MATIC)’dur. Kripto uzmanına göre, kripto para son zamanlarda aşırı yükseliyor ve onu satın almakta tereddüt ediyor. Bununla birlikte analist, Polygon’da devam eden çok sayıda proje olduğunu, bu nedenle kullanım alanları genişledikçe değerinin artmaya devam edeceğini belirtiyor. Cardano (ADA) ve Binance Coin (BNB) de Money ZG’nin bu ayki listesinde yer alıyor. Analist konuya yönelik şu açıklamayı yaptı:

Cardano, Afrika Özel Planı ve ADA Pay projesi üzerinde çalışırken ve bir sonraki işlerine geçen hafta 5 milyon daha fazla kullanıcı katarken, BNB gün geçtikçe artarak 100 milyarlık bir piyasa değerine ulaşacak.

Money ZG analisti: Solana, Ethereum alternatifi olarak cazibe kazanan Blockchain

Sıradaki kripto para projesi Solana (SOL)’dır. Analist konuya yönelik şu açıklamayı yaptı:

Solana, bir Ethereum alternatifi olarak, düşük ücretler ve hızlı işlem süreleri nedeniyle Ethereum’un şu anda gerçekten insanlara sunamayacağı bir şeyden dolayı, bir Ethereum alternatifi olarak cazibe kazanan Blockchain’lerden biridir.

Popüler Uzman: Bu 9 Altcoin, Mayıs’ta Yatırım Yapılacakların En iyileri!

Dahası kripto stratejisti, Solana’nın platformuna birçok Defi uygulaması eklediğini de vurguluyor. Bu nedenle analiste göre, verimli bir Solano getiri toplayıcısı olan Solfarm, yatırımcılar için mükemmel bir seçim olabilir.

Money ZG analisti: PankcakeSwap, Aave (AAVE), Tron (TRON), Polkadot (DOT) ve Tether radarımda!

Ayın bir başka patlayıcı altcoin’i PankcakeSwap (CAKE). Son 7 gün boyunca, bu altcoin yatırımcılar için yüzde 71’e kadar kârlar sundu. Benzer şekilde analiste göre, Aave (AAVE), Tron (TRON) ve Polkadot (DOT), patlamaya hazır olan Mayıs ayı için satın alınabilecek potansiyel altcoin’lerdir. Listedeki son altcoin Tether’dır (USDT). Analist konuya yönelik şu açıklamayı yaptı: 

Hesabınızda ABD doları tuttuğunuzu ve bunun için 24 yıllık getiri elde ettiğinizi hayal edin.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.