Popüler Trader’dan Altcoin Tahminleri: Yüzde 27.000 Yapacaklar!

Kriptocat Haber Editörü
Popüler Trader’dan Altcoin Tahminleri: Yüzde 27.000 Yapacaklar!

Yakın tarihli bir videoda popüler analist ve trader Lark Davis, 2021 sezonunda altcoin piyasasında %27.000 getiri elde etme mantığını paylaşıyor.

Lark Davis: 2021’in altcoin sezonu daha yeni başlıyor

Analist Lark Davis’e göre, altcoin piyasası şimdiden “oldukça çıldırmış” olsa da altcoin sezonu henüz zar zor başladı. Lark Davis konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

2021’in altcoin sezonu daha yeni başlıyor ve yıl sonuna kadar kripto para birimleri için gerçekten çılgınca değerlemelerin geldiğini göreceğiz.

Analist, bir teknik analist olan Rekt Capital’in tweet’ine atıfta bulunarak analizini yapıyor ve “Altcoin piyasası en son 2014’ün en yüksek seviyelerini desteğe çevirdi… Bir yıldan fazla bir süre içinde %27.000’in üzerinde yükseldi.” dedi.

Popüler Trader’dan Altcoin Tahminleri: Yüzde 27.000 Yapacaklar!

Lark Davis: Bu sadece başlangıç! Altcoin’ler için heyecan verici zamanlar…

Lark Davis, altcoin piyasası değerinin 2017’nin en yüksek seviyelerini desteğe dönüştürdüğünden bu yana 70 günde yüzde 119’un üzerinde yükseldiğini söylüyor. Lark Davis’e göre, bu sadece başlangıç gibi görünüyor. Ancak analist, sadece %119 arttığımız için bu piyasa döngüsünde altcoin’ler için %27.000’lik bir ralli beklemediğini vurguluyor. 

Analist, bu yıl piyasa değerinin 10 trilyon dolara ulaşabileceğine inanıyor. Buna ek olarak Lark Davis, tüm pazar Aşama 3 ve 4’e geçerken altcoin sezonuna giden yolu da paylaşıyor. Lark Davis konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Şimdi altcoin sezonuna giden yol haritasının 2. Aşamasındayız. Ethereum bir aydır Bitcoin’den daha iyi performans gösteriyor ve parabolik olmaya başlıyor. 1. aşamada, 2. ve 3. aşama için hazırlandım. 2. aşamada, şimdi 3. ve 4. aşama için hazırlanıyorum… Altcoin’ler için heyecan verici zamanlar…

Popüler Trader’dan Altcoin Tahminleri: Yüzde 27.000 Yapacaklar!

Analist: BTC ne kadar yüksek olursa, altcoin’lerin patlaması o kadar büyük olur

Kriptokoin.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, kripto etkileyicisi daha sonra bu 2021 boğa sezonunda bir patlama olacağı inancını paylaşıyor. Lark Davis konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Öncelikle, gerçekten kullanıcıları olan akıllı sözleşme uygulamalarını çalıştıran birden fazla Blockchain var. 2017 temelde Ethereum ile ilgiliydi. O zaman, rampalarda hiç bu kadar çok borsa olmadı. Cashapp, Paypal, Robinhood ve tüm yerel kripto para borsaları… Bireysel yatırımcıların pazara girmesi hiç bu kadar kolay olmadı. ETF’ler ABD’ye geldi. Bu, tüm pazarı pompalayacak. Altcoin’ler, Bitcoin zirveye çıktığında son orgazmik patlamalarına sahip olacaklar. BTC ne kadar yüksek olursa, altcoin’lerin patlaması o kadar büyük olur.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.