Popüler Trader İddialı: Bu Altcoin Projeleri Ay’a Gidiyor!

Kriptocat Haber Editörü
Popüler Trader İddialı: Bu Altcoin Projeleri Ay’a Gidiyor!

Popüler kripto para trader’ı ve YouTuber Tyler Swope, piyasa çapında bir çöküşün ortasında patlamaya hazır olduğunu söylediği üç değeri altcoin projesinin adını veriyor.

Tyler Swope: Bu, kurumsal bir altcoin ve aya gidiyoruz!

Yeni bir videoda popüler kripto analisti Tyler Swope, 243.000 YouTube abonesine, merkezi olmayan bulut bilişim platformu iExec’in yerel tokeni olan RLC’ye baktığını söylüyor. Tyler Swope, ufukta yeni bir altcoin patlama dalgası gördüğünü ve yükselebilecek kripto paralardan birinin, büyük bir kripto borsasına yapılan son eklemeden sonra RLC olduğunu söylüyor. Tyler Swope konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

İExec’e ne olduğunu biliyorsunuz… Coinbase’e eklendi. Kurumsal bir altcoin. Bir süredir bundan bahsediyorum… Avrupa’daki yeni nesil internetin bir kısmı olan Enterprise Ethereum Alliance ile olan katılımları ile ilgili daha fazla araştırma geldikçe… Göreceksiniz ve nihayet, tanınırlık kazanıyor. Coinbase dopingi ve aya gidiyoruz!

Popüler Trader İddialı: Bu Altcoin Projeleri Ay’a Gidiyor!

Tyler Swope: Unibright parabolünün sonunda patlayacağını düşünüyorum

Kripto para analistinin patlamasını beklediği bir başka altcoin, zaten kripto borsası Coinbase ile bağlantılı olduğunu söylediği kurumsal Blockchain projesi Unibright’ın (UBT) yerel tokenidir. Tyler Swope konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Unibright’a yaklaşan oldukça büyük bir ralli olacak… Diğer herhangi bir altcoin gibi, bu koşu sırasında güzel bir artış yaşadı. Ama parabolik gitmedi. Parabol yok. Demek istediğim, bu güzel bir büyüme, ama henüz parabolik eğilim yok. Unibright parabolünün sonunda patlayacağını düşünüyorum.

Polkaswap (PSWAP), Tyler Swope’ın radarındaki başka bir altcoin

Kriptokoin.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, Tyler Swope ayrıca Unibright’ın yerel tokeninin Binance gibi merkezi bir borsadan onay alması gerekmediğini de vurguluyor. Tyler Swope konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Merkezi olmayan borsalar gelecek. Unibright’ın Binance’ye ihtiyacı yok.

Popüler Trader İddialı: Bu Altcoin Projeleri Ay’a Gidiyor!

YouTuber, Polkadot (DOT) ekosisteminin merkezi olmayan borsası Polkaswap (PSWAP)’ın radarındaki başka bir altcoin olduğunu ekliyor. Tyler Swope konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Polkaswap, evet, evet, Tom, Tom. Polkaswap’ın doğrulayıcı airdrop’unu ve bununla ilgili her şeyi seviyorum.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.