Popüler Trader “Çok Yükselecek” Dedi ve Cardano Tahminini Açıkladı

Kriptocat Haber Editörü
Popüler Trader “Çok Yükselecek” Dedi ve Cardano Tahminini Açıkladı

Popüler kripto trader’ı Aaron Arnold, bir Cardano (ADA) boğası olarak biliniyor. Arnold, 750.000 YouTube abonesine Ethereum rakibi konusunda iyimser olduğunu çünkü bunun ETH’nin başarı dalgasına dayanacağını düşünüyor. Kendisini bu döngüde bir Cardano boğası olduğunu belirten Arnold, Cardano’da yükseliş beklentisinde olmak için pek çok nedenin olduğunu düşünüyor. Arnold’u bu düşünceye iten temel etmen ise Ethereum’daki yükseliş.

Popüler Trader “Çok Yükselecek” Dedi ve Cardano Tahminini Açıkladı

Ethereum’un bu kadar değerli olduğu ve bunun üzerine spekülatif olduğu bir dünyada, Cardano’nun iyi işleyeceğini düşünüyorum. Şu anda birçok farklı ölçüm Cardano’da yükseliyor.

Cardano yükseliyor

CoinGecko’ya göre, piyasa değerine göre dördüncü sıradaki kripto varlığı olan ADA, yazı yazılırken 1,89 Dolar’dan işlem görüyor ve geçtiğimiz iki hafta içinde yaklaşık yüzde 24 arttı. Arnold, projenin yaklaşan gelişmelerinden dolayı Cardano’da da yükselişe geçtiğini söylüyor: Nisan ayında, varlığın geliştirme şirketi IOHK (Input Output Hong Kong), “Alonzo” yükseltmesinin Ağustos ayında başlayacağını ve akıllı sözleşmeleri Cardano blok zincirine entegre edeceğini duyurdu.

Arnold ayrıca Reddit’te 400.000’den fazla “Cardano Tutkunu” olduğu gerçeğine işaret ederek projenin sosyal katılımını da not ediyor.

ADA yılın başından bu yana önemli artışları ile dikkat çekiyor. Gelinen noktada kazanımlarıyla yatırımcısının yüzünü güldürmüş durumda. Fiyatın önümüzdeki zaman dilimlerinde daha da yükselmesi bekleniyor. Proje özellikle Afrika’ya odaklanmış durumda.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.