Popüler Trader: Bu Altcoin, Yatırımcıları Şoke Edecek Şekilde Yükselecek!

Kriptocat Haber Editörü
Popüler Trader: Bu Altcoin, Yatırımcıları Şoke Edecek Şekilde Yükselecek!

Popüler kripto para analisti ve trader’ı Lark Davis, güçlü altcoin Cardano (ADA) için önemli bir tahmin paylaşıyor. Lark Davis, önümüzdeki birkaç ayın “Cardano yazı” olabileceğini düşünüyor.

Lark Davis: Güçlü altcoin Cardano patlamaya hazır!

Deneyimli analist Lark Davis, proof of stake Blockchain platformu Cardano‘nun (ADA) bir dizi potansiyel yükseliş gelişmeleriyle yatırımcıları şok edeceğini tahmin ediyor. Lark Davis konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Cardano patlamaya hazır. Aslında, geçen gün tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. Ancak, Cardano’daki akıllı sözleşme lansmanının beklentisiyle başlatılan bir sürü yeni uygulama ile bir Cardano yazına girebileceğimizi düşünüyorum.

Popüler Trader: Bu Altcoin, Yatırımcıları Şoke Edecek Şekilde Yükselecek!

Lark Davis: Cardano yazına girebileceğimizi düşünüyorum! Çılgınca…

Cardano, 16 Mayıs’ta tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 2,45 dolara yükseldi, ancak daha sonra geçen hafta daha geniş kripto fiyat düzeltmesinde bu değerin çoğunu kaybetti. CoinGecko’ya göre, yazı yazılırken altcoin 1,51 dolardan işlem görüyor.

Lark Davis, 376.000 YouTube abonesine, bu ayın başlarında yaşanan fiyat çılgınlığının, projeyi çevreleyen büyük heyecan seviyesinin kanıtı olduğunu söylüyor. Lark Davis konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Burada ilginç olan şey, tüm bu çılgın, çılgın fiyat hareketlerinin Cardano için gerçekleşmiş olması ve henüz ana ağda akıllı sözleşmelerimiz bile yok. Cardano’da akıllı sözleşmelerin lansmanı için büyük bir heyecan ve beklenti oluşuyor.

Popüler Trader: Bu Altcoin, Yatırımcıları Şoke Edecek Şekilde Yükselecek!

CoinShares: Kurumsal girişlerde Cardano, Bitcoin ve Ethereum’u geride bıraktı!

Ethereum rakibi Cardano’nun arkasındaki geliştirme ekibi Nisan ayında akıllı sözleşme işlevselliğinin “bu Ağustos ayında ADA’nın Blockchain’inde” olacağını duyurdu. Input Output Hong Kong (IOHK) ekibi ayrıca, kullanıcıların desteklenen Ethereum tokenlerini (ERC-20) özel Cardano tabanlı tokenlerle değiştirmelerini sağlayacak bir dönüştürücü başlatmaya hazırlanıyor. Lark Davis ayrıca, geçtiğimiz hafta ilk kez kurumsal girişlerde Cardano’nun Bitcoin ve Ethereum’u geride bıraktığını gösteren CoinShares raporunu vurguladı. 

CoinShares, bunun “yatırımcıların çevresel kaygılara dayalı olarak aktif olarak proof of stake kripto paralarını tercih ettiğini gösterebileceğini” belirtiyor. Kriptokoin.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, buna karşılık proof of work kripto para birimleri, işlemleri takip eder ve karmaşık matematiksel problemleri çözmek için bir bilgisayar ağına güvenerek yeni bloklar oluşturur. Bu, oldukça merkezi olmayan, ancak büyük miktarda elektrik kullandığı için eleştirilen bir mekanizmadır.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.