Popüler Trader: Bu Altcoin, Piyasadaki En Hızlı Yarış Atlarından!

Kriptocat Haber Editörü
Popüler Trader: Bu Altcoin, Piyasadaki En Hızlı Yarış Atlarından!

Yakından takip edilen popüler trader Benjamin Cowen, Cardano’nun yerel varlığı ADA’nın mevcut patlama döngüsündeki en hızlı yarış atlarından biri olduğuna inanıyor. Analist, altcoin projesinde güçlü yükseliş hareketleri bekliyor.

Benjamin Cowen: Popüler altcoin Cardano bu döngünün yarış atı

Usta analist Benjamin Cowen, yeni bir videoda 423.000 YouTube abonesine, geçen yıl koronavirüs kaynaklı panikten bu yana ADA’nın Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) dahil olmak üzere çoğu büyük kripto parayı önemli ölçüde geride bıraktığını söyledi. Benjamin Cowen konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bu, 13 Mart 2020’den itibaren ADA’nın normalleştirilmiş ROI’sidir (yatırımın geri dönüşü) ve diğer birçok kripto para biriminin önünde. Şimdi, muhtemelen bu, sert bir şekilde çökmeyenleri cezalandırır. Ancak aynı zamanda daha yükseğe gitmiş olanları vurgular. Günlük zaman dilimindeki çöküşten bu yana yatırım getirisi… ADA’nın zamanının önemli bir kısmını liderlikte geçirdiğini görebilirsiniz. Bu bir yarış atı. Bu döngü için sahip olduğumuz yarış atlarından biri.  Takip ettiğimiz kripto paralar arasında burada (Temmuz 2020) ilk sıradaydı. Bir süredir burada birincilik oldu (Şubat 2021)… Bu çöplük sırasında VeChain (VET) ADA’nın şimdiye kadar yaptığından çok daha fazlasını terk etti ve bu nedenle ADA liderliği geri kazandı.

Popüler Trader: Bu Altcoin, Piyasadaki En Hızlı Yarış Atlarından!Kaynak: Benjamin Cowen/YouTube

Benjamin Cowen: Altcoin fiyatı için bu seviyelere dikkate edin!

Analist Benjamin Cowen ayrıca Cardano’nun pazar çapındaki düzeltmenin ortasında son performansını yakından izliyor. Analist, ADA’nın uzun vadeli yükselişini sağlam tutmak için kilit seviyelerin üzerinde kalması gerektiğini vurguluyor. Benjamin Cowen konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

ADA’nın 20 haftalık SMA’ya (basit hareketli ortalama) geri dönmesi için aslında %30 civarında daha düşmesi gerekecekti. Şimdi merak ediyorsanız, 20 haftalık SMA şimdi 1,08 dolara ve 21 haftalık EMA (üstel hareketli ortalama) 1,12 dolara karşılık geliyor. Dolayısıyla bu, boğa piyasası destek grubu olur.

Benjamin Cowen: ADA aslında Bitcoin’e karşı nispeten iyi durumda

CoinMarketCap’e göre, yazı yazılırken ADA 1,46 dolardan işlem görüyor. Bitcoin’e karşı Cardano’nun (ADA/BTC) performansına bakan Benjamin Cowen, altcoin piyasasının geri kalanı satışa yenik düşerken ADA’nın güç işaretleri gösterdiğini söylüyor. Benjamin Cowen konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

ADA aslında Bitcoin’e karşı nispeten iyi durumda olan birkaç altcoin projesinden biri. Birçok kripto para BTC’ye karşı önemli ölçüde kanadı. ADA değil. Biraz aşağı indi. Şu anda Bitcoin karşısında %12 civarında artışla işlem görüyor. Bitcoin’e karşı %12 artış… Onu sevecek çok sayıda insan var…

Popüler Trader: Bu Altcoin, Piyasadaki En Hızlı Yarış Atlarından!

Benjamin Cowen: Cardano’nun fiyatı büyük ölçüde Bitcoin’e bağlı olacak

Analist Cardano’da yükselişe devam ederken, dördüncü en büyük kripto para biriminin kısa ve orta vadeli yörüngesinin büyük ölçüde Bitcoin’in düşüş trendinden çıkıp çıkmayacağına bağlı olduğunu söylüyor. Benjamin Cowen konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

ADA‘nın Bitcoin ne yaptığını anlayıncaya kadar tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşabileceğinden şüpheleneceğim. Çünkü Bitcoin piyasasında bu tür bir istikrarsızlık nedeniyle, kısa vadede Cardano’ya devam etmek için yeterli güvene sahip olmak, kararlı bir şekilde yeni bir tüm zamanların en yüksek seviyesini kaydetmek ve 2,50 dolara yaklaşmak çok zor olacak.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.