Popüler Trader: Bu 3 Altcoin Yaşam Değiştirme Potansiyeline Sahip!

Kriptocat Haber Editörü
Popüler Trader: Bu 3 Altcoin Yaşam Değiştirme Potansiyeline Sahip!

Popüler kripto etkileyicisi ve trader’ı Austin Arnold, kitlesel olarak benimsenmeye doğru ilerlerken yaşam değiştirme potansiyele sahip olduğunu belirttiği üç altcoin projesini ortaya çıkarıyor.

Ünlü analist Austin Arnold, Ethereum rakibi Cardano’yu (ADA) ön plana çıkarıyor

Ünlü analist Austin Arnold, yeni bir videoda ilk olarak Etiyopya ve Tanzanya’da etkileyici ortaklıklar kuran Ethereum rakibi Cardano’yu (ADA) ön plana çıkarıyor. Austin Arnold, Etiyopya’da Cardano’nun arkasındaki ekibin, Input Output Hong Kong’un (IOHK) ademi merkeziyetçi kimlik çözümü Atala PRISM’i ülkedeki 3.500 okula getirmeyi planladığını ve beş milyon öğrencinin kimlik belirleme sürecini kolaylaştırmaya yardımcı olduğunu belirtiyor.

Tanzanya’da Cardano Dünya Mobil Grubu ile işbirliği yapıyor ve  kırsal alanlarda yaşayanlara mobil internet, dijital kimlik ve finans çözümleri getirmeyi amaçlıyor. Austin Arnold, ekibin geniş kapsamlı planlarından etkilendi ve Cardano ağı dünya çapında genişledikçe kitlesel benimsemeye yaklaştığını da sözlerine ekledi. Analist listesinde bir sonraki altcoin projesi, yeniden ödeme tokeni Benchmark Protocol (MARK)’dür. 

Popüler Trader: Bu 3 Altcoin Yaşam Değiştirme Potansiyeline Sahip!

Austin Arnold: Benchmark Protocol (MARK) yatırımcılarına çok şey sunuyor

Rebase tokeni, elastik bir arza sahip ilişkisiz bir varlık anlamına gelir. MARK tokeni muhtemelen zaman içinde aynı fiyatta kalacak, ancak dolaşımdaki token miktarı sürekli dalgalanıyor. Austin Arnold, MARK’ın esnek bir korunma aracı olarak işlev gördüğü için yüksek volatilite dönemlerinde istikrar sunan bir varlık olduğunu vurguluyor. Austin Arnold konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Kıyaslama, dünya batarsa ​​likiditeye ihtiyacımız olacağını söylüyor. Ve gerçekten ilintisiz bir şeyden likiditeye ihtiyacımız olacak… DeFi (merkezi olmayan finans) alanı, yüksek dalgalanma dönemlerinde etkinliğini koruyan ve içsel temel likiditeyi artıran bir teminat hizmetine ihtiyaç duyar.

Benchmark, PancakeSwap (CAKE) ve Chainlink (LINK) gibi popüler varlıkları beyaz listeye alarak kısa bir süre sonra Ethereum ve Binance üzerindeki eşler arası pazarını resmen kullanıma sunuyor. Ek olarak Benchmark, sahiplerine kullanıcıların %200 veya %300 yıllık yüzde getiri (APY) kazanabilecekleri The Press platformunda form verme fırsatı sunuyor.

Popüler Trader: Bu 3 Altcoin Yaşam Değiştirme Potansiyeline Sahip!

Analist: Chainlink (LINK) hayatları değiştirebilecek bir altcoin projesi!

Benchmark, Austin Arnold’un bahsettiği en düşük piyasa değeri olan kripto para ve yazı yazılırken 40 milyon dolarlık bir değerlemenin hemen üzerindedir. Austin Arnold’un hayatları değiştirebileceğine inandığı son altcoin, gelişmekte olan pazarlarda Blockchain uygulamalarını desteklemek için UNICEF İnovasyon Fonu ile bir ortaklığa kilitlendiği için Chainlink (LINK). Chainlink ekibi, yakın tarihli bir blog gönderisinde girişimin ortaklığını ve ayrıntılarını duyurdu. Austin Arnold konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bu girişimi ilerletmenin bir parçası olarak, başlangıç ​​aşamasındaki girişimleri finanse etmek için tasarlanmış bir havuzlanmış fon olan UNICEF İnovasyon Fonu’nu desteklemek için bir hibe vermekten heyecan duyuyoruz ve UNICEF’in kripto para birimini almasına, tutmasına ve dağıtmasına izin veren yeni bir finansal araç olan UNICEF CryptoFund da var…

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.