Popüler Trader: Bir Sonraki Patlamayı Bu Altcoin’ler Yapacak!

Kriptocat Haber Editörü
Popüler Trader: Bir Sonraki Patlamayı Bu Altcoin’ler Yapacak!

Kripto analisti ve etkileyici Tyler Swope, yeni bir altcoin grubunun kripto piyasalarını ele geçirmenin eşiğinde olduğunu söylüyor.

Tyler Swope: Bir sonraki patlayacak altcoin grubu, DAO projeleri!

Popüler analist Tyler Swope, 236.000 YouTube abonesine, bu kış ve baharda yaşanan merkezi olmayan finans (DeFi) ve fungible olmayan token (NFT) dalgalarının ardından toplanan bir sonraki altcoin grubunun, merkezi olmayan otonom organizasyon (DAO) projeleri olduğunu söylüyor. Tyler Swope konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

İlk DeFi kripto paralarında heyecan vardı. Sonra NFT kripto paraları geldi. Şimdi DAO altcoin’leri bir sonraki heyecanda yükselişe geçecek.

DAO’lar, protokol yükseltmelerinin token sahipleri tarafından oylanıp karar verileceği şekilde çalışır.

Popüler Trader: Bir Sonraki Patlamayı Bu Altcoin’ler Yapacak!

Tyler Swope: DAO altcoin’leri, iki alt sektör birlikte hareket ettikçe artacak

Kripto para birimi etkileyicisi, DAO’larda kilitlenen toplam değerin (TVL) yaklaşık dokuz ay önce 55 milyon dolardan biraz fazla olduğuna ve şu anda yaklaşık %1.800 arttığına işaret ediyor. Tyler Swope konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Geçen Ağustos itibarıyla DAO’nun TVL’si 55 milyon doların biraz üzerindeydi. Dokuz aydan bugüne kadar, DAO TVL büyüyor ve şu anda 1 milyar ABD dolarının biraz altına yerleşiyor.

DeFi tarafından belirlenen emsalleri göz önünde bulunduran nedenlerden kurtulun, DAO altcoin’leri, iki alt sektör birlikte hareket ettikçe artacak. Tyler Swope konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

…DeFi ve DAO’lar el ele gider. Bu nedenle, bence DAO’lardaki TVL bu yıl çıkışını yapacak. Çünkü neredeyse her DeFi protokolü DAO modeline doğru ilerliyor…

Popüler Trader: Bir Sonraki Patlamayı Bu Altcoin’ler Yapacak!

Tyler Swope, Habitat (HBT) ve Aragon (ANT) projelerine dikkatleri çekiyor

YouTuber, en sevdiği DAO tabanlı projelerinden birinin alana özgü rollup (toplama) Habitat (HBT) olduğunu söylüyor. Bir toplama, zincir dışı işlemleri bir araya getirerek Ethereum Blockchain’indeki ücretleri ve tıkanıklığı azaltır.

Tyler Swope’a göre, Habitat’ın diğer toplamalara göre ana avantajı, ücretleri %90’ın üzerinde düşürmesi ve işlem hızlarını önemli ölçüde artırmasıdır. Tyler Swope ayrıca DAO oluşturma ve bakım platformu Aragon’dan (ANT) da bahsediyor ve onu altcoin sektöründeki ‘en popüler’ projelerden biri olarak tanımlıyor. Tyler Swope konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Habitat, etki alanına ve uygulamaya özel bir toplam oluşturuyor… Bu ne anlama geliyor !? Her alan bağımsız, DAO veya uygulamaya özeldir. İşlemler, oylar, yönetim ve benzerleri için kendi node’lerini barındırıyorlar. Bu da bunların kolayca ölçeklenebilir, düşük GAS ücretleri (%96 daha ucuz) ve neredeyse anında hızlı olduğu anlamına geliyor.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.