Popüler Bitcoin Borsasına, Yüz Milyonlarca Ripple Boşaltıldı! Neler Oluyor?

Kriptocat Haber Editörü
Popüler Bitcoin Borsasına, Yüz Milyonlarca Ripple Boşaltıldı! Neler Oluyor?

Kripto para birimi izleme hizmeti Whale Alert, son yirmi dört saat içerisinde San Francisco merkezli Ripple devinin 100 milyon XRP’yi ek cüzdanlarından birine yolladığını tweetledi.

Bithomp’tan gelen veriler, bu büyük XRP miktarının kripto para borsası Huobi’ye parçalar halinde gönderileceğini ve ilk transferin çoktan yapıldığını gösteriyor.

Ripple, 100 milyon XRP’yi Huobi’ye taşımaya hazırlanıyor

Whale Alert tarafından paylaşılan veriler, Ripple’ın 100 milyon XRP coin’ini, şirketin fonları diğer platformlara taşımak için sıklıkla kullandığı RL18-VN cüzdanına transfer ettiğini gösteriyor. Bu miktarın dolar cinsinden değeri, 163.418.644 USD’ye denk geliyor.

Popüler Bitcoin Borsasına, Yüz Milyonlarca Ripple Boşaltıldı! Neler Oluyor?

Analiz sitesi Bithomp’a göre bu para Huobi’ye günde 7 milyonluk aktarımlarla gönderilecek. Geçen hafta da işlemler bu şekilde gerçekleştirilmişti. Site, 22 Nisan’da Ripple’ın 100 milyon XRP’yi aynı adrese taşıdığını ve ardından huobi.com’a on beş transfer yapıldığını ortaya koyuyor.

Çoğu işlemde 7.5 milyon XRP taşındı. En son taşınan yığın ise yedi milyon değerindeydi. Şimdi, 100 milyon token daha cüzdana taşınıyor. Bu nedenle bu işlemlerin aynısının gerçekleşmesi bekleniyor. Daha önce de Ripple, Çin’in en büyük kripto para borsası olan Huobi’ye yolladığı günlük XRP miktarı ile gündeme geliyordu.

7 milyon XRP’lik ilk transfer, çoktan gerçekleştirildi.

XRP balina cüzdanlarının sayısı arttı

Kriptokoin.com olarak daha önce de bildirdiğimiz üzere birinci çeyrek piyasaları raporunda Ripple, bu yıl XRP satışlarında yüzde 97’lik bir artış gördüğünü paylaştı. Bu büyüme, 2021’in ilk çeyreğinde Ripple ortakları ve müşterilerinin On-Demand Liquidity (ODL) hizmetiyle daha yüksek bir etkileşim sağlamasına bağlanıyor.

Ayrıca rapor, XRP balinalarının miktarında büyük bir artış görüldüğünü söylüyor. En az 10 milyon XRP’ye sahip cüzdan sayısı 308’den 319’a yükseldi. Bir milyon ile on milyon arasında XRP tutan adreslerin sayısı ise 1.125’ten 1.196’ya yükseldi.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.