Popüler Analist “Yüzde 27.000 Yapacaklar” Dedi ve Bu Altcoin’lere İşaret Etti!

Kriptocat Haber Editörü
Popüler Analist “Yüzde 27.000 Yapacaklar” Dedi ve Bu Altcoin’lere İşaret Etti!

Usta kripto trader’ı ve analisti Lark Davis, altcoin projelerinin kripto piyasalarının hızlı olgunlaşmasının ortasında bu yıl meteorik bir yükselişi ateşlemeye hazır olduğuna inanıyor.

Lark Davis: Altcoin piyasası bir yıldan biraz daha uzun bir süre içinde %27.000 yükseldi

Yeni bir videoda Lark Davis, altcoin piyasasının önemli bir direnç seviyesini kırdıktan sonra dev bir ralli için hazırlandığını söylüyor. Lark Davis konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Altcoin piyasası en son 2014’ün en yüksek seviyesini desteğe çevirdiğinde, bir yıldan biraz daha uzun bir süre içinde %27.000 yükseldi. Altcoin piyasası değeri, 2017’nin en yüksek seviyelerini desteğe dönüştürdüğünden bu yana 70 günde %119’un üzerinde yükseldi. Bu sadece başlangıç…

Popüler Analist “Yüzde 27.000 Yapacaklar” Dedi ve Bu Altcoin’lere İşaret Etti!

Lark Davis: Şimdi, gerçekten harika şeyler yapan birden fazla Blockchain’imiz var

Lark Davis, devasa teknik kopuşun ortasında, sektördeki temellerin altcoin piyasa değerinin yukarı yönlü potansiyelini desteklediğini söylüyor. Lark Davis konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Şu anda, gerçekten kullanıcıları olan akıllı sözleşme uygulamalarını çalıştıran birden fazla Blockchain var. 2017’de her şey Ethereum’la ilgiliydi… Şimdi, gerçekten harika şeyler yapan birden fazla Blockchain’imiz var. Binance Smart Chain (BSC) var, Solana (SOL) var, Avalanche (AVAX) var ve akıllı sözleşmelerle devam eden daha birçok işimiz var. Bu da kullanıcılar için çok daha fazla seçenek olduğu anlamına geliyor.

Lark Davis: Şimdi, her türlü çalışan ürün sunan altcoin projeleri var

Lark Davis ayrıca, bireysel yatırımcıların CashApp, Robinhood ve PayPal’ın gelişi de dahil olmak üzere kripto pazarlarına girmesini kolaylaştıran fiat rampalarının katlanarak büyümesini vurguluyor. Analist, mevcut boğa koşusunda kripto piyasalarının gerçek kullanım durumlarına sahip ürünler sunduğunu ekliyor. Lark Davis konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

2017’de kripto para birimi endüstrisinde çok, çok az çalışan ürün vardı. Şimdi, her türlü çalışan ürünümüz var ve bunlar iyi ürünler, ilginç ürünler ve kullanışlı ürünler. Aave, Uniswap (UNI) ve Synthetix (SNX) ile pazara giren ve teknolojiyi hızlı, hızlı bir şekilde sunan onlarca ve düzinelerce yeni gelen var. 

Popüler Analist “Yüzde 27.000 Yapacaklar” Dedi ve Bu Altcoin’lere İşaret Etti!

Lark Davis: Halihazırda altcoin satın alan şirketler, aile ofisleri ve fonlar var

Lark Davis, ABD’de de bir Bitcoin ETF (borsa yatırım fonu) olasılığına bakıyor ve bunun altcoin’ler için büyük bir katalizör olabileceğini söylüyor. Analist, BTC’de ETF kaynaklı bir yükselişin, altcoin’ler için büyük bir patlama oluşturabileceğini öne sürüyor. Analiste göre, altcoin’leri daha yüksek seviyelere çıkarabilecek bir başka faktör de yeni paranın piyasaya girmesidir.

Lark Davis, Dogecoin’in (DOGE) meteorik yükselişinden, kripto piyasalarına taze bireysel paranın aktığının bir göstergesi olarak bahsediyor. Analist ayrıca, Cardano akıllı sözleşmelerinin geliştirilmesi, Polkadot (DOT) parachains’ı ve Ethereum’un proof of stake’i ve ETH 2.0’a geçişi gibi kripto alanındaki önemli gelişmelere de dikkat çekiyor. Son olarak Lark Davis, kurumsal paranın kripto alanına girdiğini söylüyor. Lark Davis konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

VC (risk sermayedarı) parası ve kurumsal para piyasayı dolduruyor. a16z (Andreessen Horowitz) milyar dolarlık bir kripto para fonu kurdu. Halihazırda altcoin satın alan şirketler, aile ofisleri ve fonlar var…

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.