Popüler Analist İddialı: Bu 6 Altcoin Haziran’da Patlayacak!

Kriptocat Haber Editörü
Popüler Analist İddialı: Bu 6 Altcoin Haziran’da Patlayacak!

Popüler YouTube kanalı Altcoin Daily’nin analisti Aaron Arnold, önümüzdeki ay artacağına inandığı altı altcoin projesini açıklıyor.

Aaron Arnold: Cardano, Alonzo hard forku ile daha yüksek seviyelere fırlayacak

Popüler analist Aaron Arnold, listeyi uzun zamandır beklenen akıllı sözleşme yeteneklerini sağlayacak olan Cardano (ADA) ile başlatıyor. Analist, ADA’nın yaklaşmakta olan Alonzo hard forku ile daha yüksek seviyelere fırlayacağını belirtiyor. Aaron Arnold, geçtiğimiz hafta Cardano’nun kurumsal girişlerde Bitcoin ve Ethereum’u geride bıraktığını gösteren CoinShares raporuna dikkat çekiyor. Aaron Arnold konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Kurumsal yatırım yöneticileri, Pazartesi günü sona eren hafta için 10 milyon dolarlık ADA ürünü satın aldı. Karşılaştırıldığında, Bitcoin fonları aynı hafta içinde 110,9 milyon dolarlık bir çıkış gördü. Eter çıkışlarının toplamı 12,6 milyon doları buldu.

Popüler Analist İddialı: Bu 6 Altcoin Haziran’da Patlayacak!

Aaron Arnold: Lider altcoin ETH, güçlü bir harekete hazırlanıyor

Aaron Arnold’un listesindeki ikinci altcoin projesi, rallisinin protokol güncellemeleri tarafından yönlendirileceğini savunduğu Ethereum’dur. Ek olarak analiste göre, Ethereum‘un egemenliği, kripto para birimine olan ilgi artışıyla büyüyor. Aaron Arnold konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Birincisi, Ethereum’un hakimiyeti yükselmeye devam ediyor. İkincisi, doğrulanabilir ilgiyle Ethereum’da benimsenme artmaya devam ediyor. İnsanlar Ethereum hakkında bilgi arıyorlar, öğrenmeye çalışıyorlar ve temelde farkındalık büyük ölçüde artıyor.

Popüler Analist İddialı: Bu 6 Altcoin Haziran’da Patlayacak!Kaynak: Google Trendler

Aaron Arnold: Bitcoin Haziran ayında toparlanması beklenen kripto paralar arasında

Kripto para birimi etkileyicisi, Bitcoin‘i Haziran ayında toparlanması beklenen kripto paralar listesinde üçüncü sıraya yerleştiriyor. Aaron Arnold konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bitcoin bir süredir değişiyor. Fakat bir noktada özellikle büyük parayla bir sonraki rallide yükseleceğinden ve hedge fonu milyarderi Ray Dalio gibi önemli kişilerin destek göstererek ortaya çıkacağından şüpheleniyorum.

Aaron Arnold: Popüler altcoin Polygon’un yapım kalitesi ve kullanıcı dostu olma özelliği önemli!

Aaron Arnold’un listesindeki dördüncü altcoin, Ethereum ölçeklendirme ve altyapı geliştirme platformu Polygon’dur (MATIC). Analist, Polygon’un yapım kalitesini ve kullanıcı dostu olma özelliğini, yükselişinin temel nedenleri olarak gösteriyor. Aaron Arnold konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Polygon, Ethereum ölçeklendirme ve altyapı geliştirme için ilk iyi yapılandırılmış, kullanımı kolay platformdur.

Popüler Analist İddialı: Bu 6 Altcoin Haziran’da Patlayacak!

Aaron Arnold: Uniswap, ThorChain ve Chainlink patlayıcı bir ay geçirebilir

Merkezi olmayan borsa Uniswap (UNI) Aaron Arnold’un listesinde beşinci sırada yer alıyor. Kriptokoin.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, kripto para birimi analistine göre, önde gelen merkezi olmayan borsanın temel özellikleri artan hacimler ve daha düşük işlem maliyetleridir.

Altıncı sırada, Aaron Arnold’un ‘kripto merkezileşmesini bozduğunu’ söylediği ThorChain (RUNE) ve son sırada oracle hizmeti Chainlink (LINK) geliyor. Aaron Arnold, ilk piyasaya çıktığında Chainlink‘i çevrimiçi arama motoru Google’a benzetiyor ve patlayıcı bir Haziran ayının olmasının muhtemel olduğunu tahmin ediyor.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.