Popüler Analist: Hazır Mısınız? Bu Altcoin Parabolik Patlayacak!

Kriptocat Haber Editörü
Popüler Analist: Hazır Mısınız? Bu Altcoin Parabolik Patlayacak!

Kripto para analisti ve etkileyicisi Elliot Wainman, popüler altcoin Cardano (ADA)’nun ekosistemdeki erken yatırımcılar için büyük kazançlar sağlayabilecek hızlı bir evrim geçirebileceğini söylüyor.

Elliot Wainman: Cardano erken yatırımcılar için büyük kazançlar sağlayabilir

Popüler analist Elliot Wainman, 322.000 YouTube abonesine, Cardano üzerine inşa edilen projelere yatırım yapanların önemli karlar elde edebileceğine inandığını söylüyor. Elliot Wainman konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Burada ufukta bir önemli bir değişiklik varmış gibi hissediliyor ve Cardano sadece nakliyeye başlayacak değil, aynı zamanda orada inşa edilecek projeler ve ekosistemlerin Solana benzeri, Polkadot benzeri olacak şekilde ayarlandığını gösteriyor. BSC benzeri (Binance Smart Chain) kazançlar ve bu, doğru projelere erken yatırım yapanların büyük olasılıkla bazı ciddi parabolik kazanımlar elde edeceği anlamına geliyor.

Popüler Analist: Hazır Mısınız? Bu Altcoin Parabolik Patlayacak!

Elliot Wainman: Popüler altcoin parabolik olma eğiliminde

Elliot Wainman, Cardano’nun herhangi bir kripto projesinin en yüksek sosyal katılım düzeylerinden bazılarına sahip olduğunu belirtiyor. Analist, Cardano’nun kurucusu Charles Hoskinson’ın “insanları nasıl toplayacağını” ve toplulukları nasıl harekete geçireceğini bildiğini ekliyor. Elliot Wainman konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Artık insanlar bundan nefret etmeyi seviyor, ancak kripto para için en güçlü değerleme araçlarından birinin Metcalfe yasası olduğuna inanıyorum. Bu yüzden Bitcoin, ne kadar çok insan dahil olursa parabolik olma eğilimindedir. Esasen Metcalfe yasası, bir ağın gerçek değerini nasıl hesaplayabileceğinize dair bir kavramdır. Ve Blockchain işte budur. Bilgisayarların, geliştiricilerin ve kullanıcıların ağlarıdır. Metcalfe yasası, bir telekomünikasyon ağının değerinin, sistemin bağlı kullanıcı sayısının karesiyle orantılı olduğunu belirtir (n2). Yani esasen, daha fazla kullanıcı, daha fazla insan, daha fazla değer. Cardano, diğer Blockchain’lerin kesinlikle yapmaya çalışacağı şekilde kullanıcıları ve insanları ağına ekleme konusunda bir hünere sahip ve bence oldukça benzersiz bir şekilde yapabileceklerini düşünüyorum. Sanırım konu Charles Hoskinson ve onun eşsiz karizmasına bağlı.

Popüler Analist: Hazır Mısınız? Bu Altcoin Parabolik Patlayacak!

Elliot Wainman: İnsanlar ERC-20’lerle başlayacak ve ardından Cardano’ya geçecek

Yine de Elliot Wainman, mevcut kullanıcı ağı ve sunduğu bağış toplama fırsatları nedeniyle projelerin ilk etapta lider altcoin Ethereum’da başlayacağına inanıyor. Elliot Wainman konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

İnsanlar ERC-20’lerle başlayacak, bir miktar para toplayacak ve ardından Cardano’ya geçecek. Ve Cardano’da bazı etkileyici kullanıcı ölçümlerini erkenden yakalayabilen projelerin PancakeSwap etkisine sahip olacağına inanıyorum. Diğer projelerin bu yeni Blockchain’lere sert ve erken adım attığında sahip olduğu etkilere sahip olacaklar.

Kriptokoin.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, CoinGecko’ya göre popüler altcoin ADA, yazı yazılırken 1,78 dolardan işlem görüyor ve son 24 saatte %7 değer kazandı. Cardano fiyatı haftalık bazda ise yüzde 35’ten fazla yükseldi.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.