Popüler Analist: Dikkat, Elon Musk Bu 5 Altcoin’i Fırlatabilir!

Kriptocat Haber Editörü
Popüler Analist: Dikkat, Elon Musk Bu 5 Altcoin’i Fırlatabilir!

Popüler kripto para analisti Tyler Swope, SpaceX CEO’su Elon Musk’un uzaya fırlatabileceği altcoin projelerinin derin bir analizini yapıyor. Analist, bu kapsamda 5 altcoin projesine dikkatleri çekiyor.

Tyler Swope: NFY Finance (NFY) Elon Musk’un radarında olabilir

Bu ayın başlarında SpaceX CEO’su Elon Musk, SpaceX’in DOGE tarafından finanse edilen bir görev başlatacağını duyurdu ve Dogecoin‘in “uzaydaki ilk meme” olacağını iddia etti. Yeni bir videoda popüler kripto para analisti Tyler Swope, Elon Musk’un DOGE-1 misyonuna başka hangi kripto paraların bağlanabileceğine dair teorilerini paylaşıyor.

Ünlü analist Tyler Swope’un bahsettiği ilk altcoin projesi, non-fungible token (NFT) ve merkezi olmayan finans (DeFI) varlığı NFY Finance (NFY)’dır. Analistin işaret ettiği kripto paranın, ay misyonu üzerinde çalışan bir şirket olan MIMIR Blockchain Solutions ile bağları var. Tyler Swope’a göre NFY Finance, MIMIR’in ekosistem projelerinden biri ve ekip, bazı kapasitelerde DOGE-1 misyonuna katkıda bulunabileceklerini öne sürerek uzayla ilgili bazı tweetler yayınlıyor.

Popüler Analist: Dikkat, Elon Musk Bu 5 Altcoin’i Fırlatabilir!

Tyler Swope: Bu 4 altcoin projesi, Elon Musk’un ay görevinde yer alabilir!

Örnek olarak; böyle olan tweetlerden biri, aya bakan bir çocuğun görüntüsünü ve DOGE-1 ile uzaya gidecek olan küp uydulardan birine referans olabilecek küçük bir küpü gösteriyor. Tyler Swope, MIMIR ve NFTY’deki ana geliştiricilerden birinin, Twitter’da Coyote DOGE veya not_coyotee’nin son zamanlarda NFY hakkında tweet attığını belirtiyor. Ayrıca analist, bu paylaşımı Yunan uzay tokenleri olarak bilinen dört kripto parayı etiketleyen kullanıcı Captain Haddock’un retweet ettiğini belirtiyor.

Bahsedilen dört Yunan uzay tokeni, Tyler Swope’un Elon Musk’un ay görevinde de rol oynayabileceğini tahmin ettiği RHO, BETA, GAMMA ve KAPPA’dır. Tyler Swope konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Rho protokolü.io, token hakkında şunu söylüyor, “RHO tokenleri, LED piksellerin Y Ekseni konum değerine karşılık geliyor. DOGE-1 görevinin tam ayı olan Haziran 2022’de LEO’ya yerleştirilecek olan bir uyduda canlı yayında mevcut olacak.” Yunan tokenleri, Elon’un radarından olabilir. Bu altcoin projeleri şunlardır: KAPPA, luminosity (GAMMA), X-Axis (BETA) ve Y-Axis (RHO).

Popüler Analist: Dikkat, Elon Musk Bu 5 Altcoin’i Fırlatabilir!

Bu altcoin’lerin faydası nedir? Analist açıklıyor

Tyler Swope, esasen, bu altcoin projelerinin faydasının, DOGE-1 önümüzdeki yaz havalandığında yörüngeye girecek olan roketlerin ve uyduların yanında reklam yapmak olduğunu söylüyor. Kriptokoin.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, daha fazla altcoin tahmini için “Analist: Derin Cepliler Sessizce Bu Altcoin’i Stokluyor! 10x Yapabilir !” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.