Popüler Analist, Bu Yaz Ay’a Çıkacak Altcoin’leri Açıkladı

Kriptocat Haber Editörü
Popüler Analist, Bu Yaz Ay’a Çıkacak Altcoin’leri Açıkladı

Popüler kripto kanalı Altcoin Buzz, 254 bin takipçisiyle 2021 yılı yazında Ay’a çıkma potansiyeli olduğunu düşündüğü altcoinleri paylaştı.

Altcoin Buzz bu yaz ile ilgili görüşlerini şöyle dile getirdi:

2021 yılı Haziran ayı altcoin projeleri için yoğun bir ay olacağa benziyor. Bunun nedenleri bazı projelerin ürünlerini piyasaya sürecek olması ve diğerlerinin de kendi IDO’larını gerçekleştirecek olması olarak sıralanabilir.

Popüler Analist, Bu Yaz Ay’a Çıkacak Altcoin’leri Açıkladı

Analist: Haziran ayı Cryption Network (CNT) için çok önemli!

Altcoin Buzz’ın radarındaki ilk altcoin Cryption Network (CNT)’dür. Cryption Network kripto para dünyasının karmaşıklığından sıkılmış normal trader’lar için kullanıcı dostu DeFi 2.0 ürünleri inşa eden bir projedir. Kendi ürün skalalarıyla beraber kripto para adaptasyonu sürecine yeni bir soluk getirmek istiyorlar.

Altcoin Buzz’a göre, en önemli ürünlerinden biri olan Polydex Haziran ayında piyasaya çıkacak. Altcoin Buzz bu projeyle ilgili düşüncelerini şöyle dile getiriyor:

Bu projeyle birlikte Cryption özellikle normal trader’lar için kripto para adaptasyonunu hızlandıracak. Projeyle birlikte, esnek yield farming özelliğine sahip olan, gaz maliyeti sıfır, anında işleyen ve Blockchain’ler arasında işlem görebilen AMM DEX platformları oluşturulabilecek.

İlginç bir not olarak paylaşmak gerekirse, Cryption Network komisyon olarak aldığı tokenlerin %50’sini yakacak, %50’sini ise topluluğa geri ödeyecek.

Popüler Analist, Bu Yaz Ay’a Çıkacak Altcoin’leri Açıkladı

Altcoin Buzz: Mozik (MOZ) önümüzdeki dönemde önemli gelişmeler yaşayacak!

Altcoin Buzz’ın listesindeki bir diğer coin ise bir merkeziyetsiz NFT müzik platformu olan Mozik (MOZ). Altcoin Buzz’a göre bu proje daha sağlıklı ve adil bir müzik ekosistemi oluşturmayı amaçlıyor. Analist MOZ ile görüşlerini şöyle dile getirdi:

Sanatçılar Mozik platformundan oldukça yarar sağlıyorlar çünkü bu platformda sanatçılar için çeşitli teşvikler bulunuyor. Platformdaki tüm katılımcılar ödülleri paylaşıyor ve ayrıca hayranlarıyla kaynaşıp düşük yayınlama ücretlerinin de tadını çıkarıyorlar.

2021’nin önümüzdeki üçüncü ve dördüncü çeyreğinde platforma 10 yeni müzik prodüktörünün katılması bekleniyor. Ayrıca platform, kendisine özel bir topluluk kurmak ile beraber deniz aşırı projeler ve offline aktiviteler gerçekleştirme gibi hedefleri de bulunuyor. 2022 yılında Mozik, MOZIK adını verdiği yönetici fonksiyonlarını hayata geçirecek. Varlıkların, içeriğin ve kullanıcı topluluğu fonksiyonlarının da optimize edilmesi bekleniyor.

Popüler Analist, Bu Yaz Ay’a Çıkacak Altcoin’leri Açıkladı

Analiste göre Lossless (LSS) altcoin Blockchain’lerindeki güvenlik açıklarına çare olabilir

Losless (LSS), şimdiye kadar oluşturulmuş ilk hack karşıtı araç olma özelliğini taşıyor. Dolandırıcılık tanıma kriterleriyle beraber LSS şüpheli işlemleri durduruyor ve çalınan fonları da sahibinin hesabına iade ediyor. Kriptokoin.com okuyucularının da bileceği üzere Blockchainler’de sık sık güvenlik ihlalleri yaşanabiliyor. Altcoin Buzz bu projeyi şöyle yorumluyor:

Vaat ettikleriyle beraber Lossless, Blockchain dünyasına güvenlik ve emniyet niteliklerini geri getirmeyi amaçlıyor. Sistemde herkes bir hack olayını ihbar ederek bu sayede kazanç elde edebiliyor.

2021’in üçüncü çeyreğinde proje, Lossless hack gözleme toolkit’ini yayınlayacak. Ayrıca proje Loss token yönetiminde olacak ve platformunun da ilk versiyonunu piyasaya sürecek. Dördüncü çeyrekte ise Loss, Losslesss wrapped tokenlerini piyasaya sürecek ve BSC ile DOT’u da destekleyecek.

Popüler Analist, Bu Yaz Ay’a Çıkacak Altcoin’leri Açıkladı

Altcoin Buzz’a göre Trade Race Manager (IOI) oyuncular ile trader’ların buluşma noktası olacak!

Trade Race Manager (IOI) eşsiz bir NFT trading oyunu olmakla birlikte oyuncular ile trader’lar arasındaki bağlantıyı kurmayı amaçlıyor. Altcoin Buzz projeyi şöyle tanımlıyor:

Bu oyunda kullanıcının NFT arabası kendi kripto portföyünü yansıtıyor. Kullanıcılar birçok ücretli ya da ücretsiz yarışa katılabiliyor ve kendi kripto para performansına göre bu yarışlardan galibiyetle ayrılıyor.

Altcoin Buzz’a göre, Trade Race Manager oyununun ilk versiyonunu başarıyla yayınladı ve “IOI Game” adını verdi. Oyun Tron Network’ü üzerinde geliştirilmiş ve eleştirmenlerden de olumlu geri dönüşler almış.

Analist: Formation Fi (FORM) sayesinde yatırımcılar daha az risk ile daha çok kazanıyor

Altcoin Buzz’ın listesinin sonunda ise Formation Fi (FORM). Formation Fi, risk parite hareketlerinin temel prensiplerini kullanarak, DeFi kripto varlıkları için riske göre ayarlanmış portföyler hazırlama imkanı sunuyor. Altcoin Buzz projeyle ilgili görüşlerini şöyle açıklıyor:

Bu protokol ile beraber daha risk ile aynı seviyede ya da daha yüksek getiriler sağlanabiliyor.

FORM’un IDO’su DAOMaker üzerinden yapılıyor. Projenin Merit Round’ı 7 Haziran 2021 tarihinde gerçekleşecek.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.