Popüler Analist: Bu Altcoin’ler Uniswap Dopingi ile Patlayabilir!

Kriptocat Haber Editörü
Popüler Analist: Bu Altcoin’ler Uniswap Dopingi ile Patlayabilir!

Popüler kripto para trader’ı ve YouTuber Tyler Swope, birkaç altcoin projesinin en iyi merkezi olmayan borsa Uniswap’in yaklaşan yükseltmesinden yararlanacağını tahmin ediyor. İşte analiste göre, Uniswap güncellemesi ile pompalanacak altcoin projeleri…

Tyler Swope: Altcoin projesi xToken (XTK), Uniswap yükselmesinden beslenebilir!

Uniswap v3’ün 5 Mayıs’ta piyasaya sürülecek olması nedeniyle Tyler Swope, lansmandan fayda sağlayacağını söylediği altcoin projelerini listelediği yeni bir video yayınlıyor. Analist, listesine Ethereum tabanlı wrapper token xToken (XTK) ile başlıyor. Tyler Swope’a göre xToken, Uniswap’in en son sürümünde likidite sunmak için yeni bir çözümü (xU3LP) açıklamaya hazırlanıyor. Tyler Swope konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

31 Mart’ta tweet attılar, “xU3LP’yi duyurmaktan heyecan duyuyoruz! Uniswap v3 likidite sağlama için kullanışlı, esnek bir çözüm. Mayıs ayında Uniswap v3 dağıtımından kısa bir süre sonra, Uniswap kurucusu Hayden Adams’ın bunu retweetlediği bir lansmana hazırlanırken, daha fazla güncelleme için bizi izlemeye devam edin.” dediler.

Popüler Analist: Bu Altcoin’ler Uniswap Dopingi ile Patlayabilir!

Tyler Swope: Uniswap’ın yükseltmesi ile Visor Finance toparlanabilir

Tyler Swope ayrıca, Uniswap bir yükseltmeye hazırlanırken Visor Finance’in (VISR) toparlanmasını bekliyor. Kripto para birimi etkileyicisine göre, Visor Finance “Uniswap v3’ün pasif likidite sağlayıcılarına (LP’ler) yol açacağı ve LP’lerin birbirlerine karşı eşit bir oyun alanında rekabet edemeyebileceği” gibi bir soruna çözüm sunuyor.

Tyler Swope, pasif likidite sağlayıcılarının birbirlerine karşı adil bir şekilde rekabet edebilmelerini sağlamak için bir kullanıcının bir çözüm üzerinde hangi ‘ekiplerin/geliştiricilerin çalıştığını’ sorduğu sosyal medyadaki bir soruyu aktarıyor. Tyler Swope’a göre, Visor Finance’in Twitter cevabı “biz” oldu. Tyler Swope, Uniswap’ın yükseltmesinden yararlanacak başka bir altcoin’in, ikinci bir sürümü başlatan otomasyon protokolü Gelato Network olduğunu ekliyor. Tyler Swope konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Gelato’nun v2’si, Uniswap v3 gibi yeni nesil protokolleri tamamlamak için tasarlandı ve bu da üçüncü tarafların geliştirmesi için birçok açık uçlu özelliğe yol açıyor.

Popüler Analist: Bu Altcoin’ler Uniswap Dopingi ile Patlayabilir!

Tyler Swope: Gelato Network’te kritik güncellemeden faydalanabilir

YouTuber, Gelato v2’nin likidite sağlayıcısının takas edilemeyen tokenleri (LP NFT’ler) wrapped Ethereum tabanlı ERC-20 token’larına dönüştürmek gibi işlevleri otomatikleştireceğini açıklıyor. Tyler Swope konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Gelato, ücretlerin havuza yeniden yatırılması, LP NFT’lerin paketlenmiş ERC-20’lere dönüştürülmesi ve LP fiyat aralıklarının otomatikleştirilmesi dahil olmak üzere Uniswap v3’ün çeşitli işlevlerini otomatikleştirebilir.

Tyler Swope’a göre, bir Gelato tokeni bu yılın ikinci çeyreğinin bitiminden önce açıklanabilir.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.