Popüler Analist: Bu Altcoin Önümüzdeki Haftalarda “Süperstar” Olacak!

Kriptocat Haber Editörü
Popüler Analist: Bu Altcoin Önümüzdeki Haftalarda “Süperstar” Olacak!

Popüler kripto para analisti ve trader’ı Lark Davis, önümüzdeki haftalarda kripto piyasalarının süperstar’ı olacağına inandığı altcoin projesini açıklıyor.

Lark Davis: Bu altcoin projeleri, büyük bir canlanma yaşamak üzere!

Popüler analist Lark Davis, yeni bir videoda 388.000 YouTube abonesine, Polkadot (DOT) Blockchain’indeki yaklaşan gelişmelerin DOT, Kusama (KSM) ve ekosistemdeki diğer altcoin projeleri için büyük bir uyanışla sonuçlanacağını söylüyor.

Lark Davis’e göre, akıllı sözleşme platformu için bir yükseliş katalizörü, ana zincir ve diğer parachains ile iletişim kurabilen uygulamaya özel bir Blockchain formu olan parachainlerin piyasaya sürülmesini içerecek. Lark Davis konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Gelecek kripto yazının büyük süperstarı… Polkadot ekosistemi. Sonunda Polkadot ile parachainlerin fırlatıldığı, çok yakında Kusama’ya geleceği sahneye geldik. Bu da Polkadot ekosisteminin canlanmak üzere olduğu anlamına geliyor… Polkadot, Kusama ve Polkadot tabanlı altcoin’lerin büyük bir canlanma yaşamak üzere olduğunu düşünüyorum.

Popüler Analist: Bu Altcoin Önümüzdeki Haftalarda “Süperstar” Olacak!

Lark Davis: Polkadot çok iddialı geliyor! Tabii ki Polkadot büyüyecek…

Kusama (KSM), geliştiricilerin deney yapabileceği genel bir ağdır. Polkadot’ta piyasaya sürülmeden önce yeni Blockchain’lerin test edilmesini ve ince ayarlanmasını sağlar. Lark Davis, Kusama’nın ilk parachain müzayede yaklaşımlarının lansmanı olarak, merkezi olmayan finans (DeFi) ve non-fungible tokens (NFT’ler) gibi kullanım örneklerinin ortaya çıkacağını ve sonunda Polkadot’ta başarılı olacağını vurguluyor. Lark Davis konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bu, tüm Polkadot ekosistemi için çok önemli bir andır. Çünkü bu, bir token ekonomisinin sonunda Polkadot’ta hayata geçebileceği anlamına geliyor. Her parachain esasen bir uygulama veya hatta Kusama veya Polkadot’un üstünde kendi Blockchain’i olduğundan, kendi özelliklerine sahiptirler ve tüm bu benzersiz yenilikleri getirirler… Merkezi olmayan finans malzememizi almaya başladığımız yer burasıdır. NFT’lerimizi, oyunumuzu… Polkadot ağı üzerinden gelecek tüm bu diğer uygulamaları almaya başladığımız yer burasıdır. Bu yüzden önce Kusama‘ya fırlatılıyorlar, daha sonra parachainler büyük kardeş zincirinde yaşamaya başladığında Polkadot’a geliyorlar. Tabii ki Polkadot büyüyecek…

Kriptokoin.comolarak daha önce bildirdiğimiz üzere, daha fazla altcoin tahmini için “5 Seviyeyi Bilen Analist: Bu 6 Altcoin Patlayarak Bu Seviyeleri Görecek!” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.