Popüler Analist: Bu 9 Altcoin, Mayıs’ın Yıldızı Olabilir!

Kriptocat Haber Editörü
Popüler Analist: Bu 9 Altcoin, Mayıs’ın Yıldızı Olabilir!

Kripto yatırımcısı ve analisti Elliot Wainman, Mayıs ayı için en iyi altcoin projelerini açıklıyor. İşte analistin dikkat çektiği altcoin projeleri…

Elliot Wainman: Şimdi Cardano’nun işini yapma zamanı

Yeni analizinde Elliot Wainman önce akıllı sözleşme platformu ve Ethereum rakibi Cardano’ya (ADA) dikkatleri çekiyor. Analist, kaçınılmaz olarak yüksek GAS ücretleri ile gelen Ethereum’un ardından Cardano’nun fiyatlarının artmasının zamanının geldiğini belirtiyor.

Cardano’nun akıllı sözleşme işlevselliği Ağustos ayına kadar hazır olmayacak olsa da Elliot Wainman, kripto paranın çevresel etki girdabına ilişkin endişeler nedeniyle, Cardano’nun Blockchain teknolojisine gömülü algılanan bazı enerji sorunlarının çözümü olarak ilgi çekebileceğini de belirtti. Elliot Wainman konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Şimdi Cardano’nun işini yapma zamanı. Cardano, pek çok yönden en popüler ETH katili… Çünkü çılgınca ve kendini adamış bir takipçiye sahip… Cardano, Cardano Blockchain’ini sürdürmek için muazzam miktarda daha az enerji tüketimi kullandıklarından, kesinlikle yeşil bir para birimi olarak kabul edilmek için iyi bir konumda…

Popüler Analist: Bu 9 Altcoin, Mayıs’ın Yıldızı Olabilir!

Elliot Wainman: Polkadot, Kusama ve Cosmos öne çıkıyor

Analistin listesinde ikinci sırada, Elliot Wainman’ın uzun süredir konsolide olduğunu belirttiği başka bir Ethereum rakibi olan Polkadot (DOT) var. Elliot Wainman, akıllı sözleşme işlevselliğini Blockchain’e getirmeye yardımcı olacak Polkadot parachains’ının hemen köşede olduğunu belirtiyor. Analist, parachain açık artırmalarının, varlık, imrenilen bir parachain slot’u kazanmaya çalışan projeler tarafından stake edildiğinden, DOT arzının büyük bir bölümünü emeceğini tahmin ediyor.

Analiste göre, Polkadot sandbox projesi Kusama (KSM), yakın gelecekte parachains’a atlama müzayedelerinin ortaya çıkmasından fayda sağlayacak başka bir altcoin projesidir. Elliot Wainman’a göre, Kusama belki de DOT’dan bile daha fazlasını yapabilir. Daha sonra, Elliot Wainman bu boğa döngüsü sırasında diğer projeler kadar sert bir şekilde toparlanmadığını belirttiği ölçeklenebilir Blockchain Cosmos’u (ATOM) öne çıkarıyor.

Elliot Wainman: Freeway Token güçlü görünen bir altcoin projesi…

Elliot Wainman, Şubat ayından bu yana konsolide edildikten sonra “ATOM’un bir hamle yaptığını görürse şaşırmayacağını” söylüyor. Elliot Wainman’ın listesindeki beşinci altcoin projesi, AuBit ağı için yerel token olan düşük değerli gem Freeway Token’dir (FWT). AuBit, trader’ların ve yatırımcıların merkezi olmayan bir şekilde sentetik varlıkları satın almalarına izin verir.

Popüler Analist: Bu 9 Altcoin, Mayıs’ın Yıldızı Olabilir!

Kriptokoin.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere Elliot Wainman, FWT’nin kısa sürede kullanıcılara “staking ödülleri” sunma yolunda ilerlediğini belirtti. Ancak analist, aynı zamanda yatırımcıları daha düşük piyasa değeri olan projelere yatırım yaparken dikkatli olmaları konusunda uyarıyor ve yatırım yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmaya teşvik ediyor.

Elliot Wainman: Altcoin projeleri Oiler, YFI, Chainlink ve Terra büyük bir ralliyle karşılaşabilir

Merkezi olmayan finans (DeFi) emektarı yearn.finance (YFI), Elliot Wainman’ın öne çıkardığı yedinci altcoin projesidir. Analist, bu kripto paranın yeni bir DeFi yazına girmeye hazır göründüğünü belirtiyor. Elliot Wainman’ın listesindeki son üç kripto para DeFi varlıkları Oiler (OIL), Chainlink (LINK) ve Terra‘dır (LUNA). On-chain ticaret protokolü Oiler, 30 milyon dolarlık piyasa değerinin hemen altında oturan üç şirket arasında en düşük piyasa değerine sahip olanıdır.

Chainlink’e bakan Elliot Wainman, en iyi oracle projesinin boğa döngüsünün kapanmasından önce fiyatının iki katına çıkmasını ve muhtemelen 100 dolara yükselmesini beklediğini belirtiyor. Ayrıca analiste göre, merkezi olmayan finansal projesi LUNA, kullanıcılara etkileyici stake ödülleri sunuyor ve yakın gelecekte büyük bir ralliyle karşılaşabilir.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.