Popüler Analist: Bu 8 Altcoin, Mayıs’ta Parabolik Patlayacak!

Kriptocat Haber Editörü
Popüler Analist: Bu 8 Altcoin, Mayıs’ta Parabolik Patlayacak!

Kripto para analisti Austin Arnold, bu Mayıs ayında parabolik olma şansına sahip olduğuna inandığı Bitcoin ve sekiz altcoin projesine dikkat çekiyor.

Austin Arnold: Bence lider altcoin Ethereum harika görünüyor

Popüler analist Austin Arnold’un yeni bir videoda paylaştığı ilk varlık, lider kripto para birimi Bitcoin (BTC)’dir. Analist, trilyon dolarlık varlığın kurumsal yatırımcıları cezbettiğini ve artan ana akım benimsemesi ile karşı karşıya olduğunu vurguluyor.

Austin Arnold, ABD Bankasının saklama platformunu açıklamasına ve Tesla CEO’su Elon Musk ve Twitter CEO’su Jack Dorsey’in firmalarının bilançolarına BTC koymaya başlamasına dikkatleri çekiyor. Analiste göre, listesindeki ikinci varlık, lider altcoin Ethereum’dur. Austin Arnold konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bence Ethereum harika görünüyor. Temel bir bakış açısından, teknik analiz (TA) açısından, anlatı açısından…

Popüler Analist: Bu 8 Altcoin, Mayıs’ta Parabolik Patlayacak!

Austin Arnold: Polygon ve Cardano patlayacak altcoin’ler arasında

Austin Arnold, akıllı sözleşme platformunu yöneten varlığın, ETH 2.0’da gittikçe daha fazla ETH kilitlendiği için, bir arz sıkıntısı ile karşı karşıya olduğunu belirtiyor. Austin Arnold’un bahsettiği üçüncü kripto para, Ethereum’un ağındaki yükü hafifletmeyi amaçlayan ve ETH platform balonları olarak sağlam bir değer teklifi sunan, Ethereum için bir katman-2 ölçeklendirme çözümü olan Polygon (MATIC)’dur.

MATIC, geçtiğimiz yedi gün içinde %100’ün üzerinde artış gösterdi ve fiyatta fırladı. Austin Arnold’un listesinde bir sonraki altcoin projesi, Etiyopya hükümeti ile ortaklığa kilitlenen Ethereum rakibi Cardano (ADA)’dur. Austin Arnold konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Cardano’nun etrafındaki duygu göz ardı edilemez, anlatılar ve duyarlılık kripto para birimindeki fiyatın çoğunu yönlendiriyor.

Analist: Binance Coin ve Chainlink’te Mayıs’ta güçlü hareketler yapabilir

Analist, Altcoin Daily hangi Ethereum rakibinin kazanacağını sormak için  Twitter takipçilerine anket yaptığında, Cardano’nun ezici bir çoğunlukla kazandığına dikkatleri çekiyor. Sıradaki altcoin Binance Coin (BNB). Austin Arnold, BNB’nin alım satım ücretlerini dengelemek için kullanılabildiği Binance ticaret platformunun, kullanıcıların yakında Apple, Microsoft ve MicroStrategy hisselerini alıp satmasına olanak sağlayacağını vurguluyor. 

Popüler Analist: Bu 8 Altcoin, Mayıs’ta Parabolik Patlayacak!

Bunun ötesinde Binance, Haziran ayında kendi değiştirilemez token (NFT) pazarını açacaklarını ve büyüyen sektörden muhtemelen bir pay alabileceklerini duyurdu. En iyi oracle projesi Chainlink (LINK), Austin Arnold’un listesinde altıncı sırada geliyor. Analist, Chainlink’in her Blockchain’de çalışabileceğini ve “herkesin” kullandığı kripto fiyat oracle olduğunu belirtiyor. Ayrıca Austin Arnold, LINK’in TA açısından da iyi göründüğüne inanıyor.

Austin Arnold: VeChain, Aave ve Injective Protocol’de listemde…

Analistin listesinde yedinci sırada Austin Arnold’un, değişmeyen tokenler (NFTS) sunarak ve benzersiz dijitalleştirilmiş sanat, arazi ve oyun varlıklarının artan popülaritesi ile oynayarak “insanların istediklerine dönüştüğünü” söylediği VeChain (VET) var.

Aave, getiri çiftçiliğini merkezi olmayan finans (DeFi) platformuna getirmeyi ve kullanıcıları v2 platformuna geçmeye teşvik etmeyi hedeflediği için sekiz numarada yer alıyor. Analist, son olarak, kripto fonu Pantera Capital ve Shark Tank yıldızı Mark Cuban’ın desteğiyle Robinhood’un merkezi olmayan bir versiyonu olan Injective Protocol (INF)’ünü vurguluyor.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.