Popüler Analist: Bu 5 Altcoin, Haziran’da Yatırım İçin İdeal!

Kriptocat Haber Editörü
Popüler Analist: Bu 5 Altcoin, Haziran’da Yatırım İçin İdeal!

Altcoin Daily’den ünlü kripto analisti Austin Arnold, bu ay yeni fırsatlar sunduğunu söylediği en düşük değerli altcoin projelerinden beşini isimlendiriyor.

Austin Arnold: ECOMI’nin büyük ortaklıkları yükseliş katalizörü olabilir!

818.000 abonesi için yeni bir videoda popüler analist Austin Arnold, ECOMI (OMI) ile başlayarak, tümü non-fungible token (NFT) alanında bulunan beş altcoin projesini listeliyor. ECOMI, dijital koleksiyon pazarı VeVe’ye güç veren Blockchain’dir. Austin Arnold ‘a göre, VeVe’nin pop-kültür ikonlarıyla ortaklığı, gelecekte doğmakta olan kripto para için yükseliş katalizörü olabilir. Austin Arnold konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Benim için pop kültürüyle entegrasyon, ECOMI için gerçekten heyecanlanmaya başladığım yer… Çünkü diğer kripto para birimleri hala yalnızca benimsemeyi umuyor, hala farkındalık umuyor, ECOMI bunu başardı. VeVe, Warner Brothers, Capcom ve DC Comics gibi markalarla şimdiden büyük ortaklıklar kurdu.

Popüler Analist: Bu 5 Altcoin, Haziran’da Yatırım İçin İdeal!

Austin Arnold: Superfarm ve PAINT listemdeki altcoin projelerinden

Austin Arnold’un listesindeki iki numaralı altcoin, Superfarm’dır (SÜPER). Superfarm, kodlama becerisi gerektirmeyen zincirler arası NFT farming için bir platformdur. Analist, projelerin platformda pazarlama, kaynak yaratma, geliştirme, danışmanlık ve daha fazlası dahil olmak üzere bir dizi yerleşik araç kullanarak başlatılabileceği konusunda iyimser olduğunu belirtiyor. CoinGecko’ya göre, SUPER şu anda 0,76 dolardan işlem görüyor.

Austin Arnold’un “kripto para birimi alanında gizli bir mücevher” olduğuna inandığı MurAll (PAINT) listede üçüncü sırada yer alıyor. MurAll, sanatçıların PAINT tokenini kullanarak katkıda bulunabilecekleri ortak bir dijital tuvaldir. Her PAINT tokeni iki piksel çizebilir ve tıpkı gerçek hayattaki boya gibi yalnızca bir kez çizmek için kullanılabilir. Austin Arnold konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

MurAll kesinlikle izlenmesi gereken bir altcoin ve bu arada bugün bahsedilen diğer tüm altcoin projelerinden çok ama çok farklı bir şey yapıyor.

Popüler Analist: Bu 5 Altcoin, Haziran’da Yatırım İçin İdeal!

Austin Arnold: RFOX ve Origin Protocol çok şey vaat ediyor! Bu nedenle radarımda…

Yazma sırasında, PAINT 0,0004 dolardan işlem görüyor. Austin Arnold’un radarındaki dördüncü kripto para, eşler arası pazarlar ve e-ticaret uygulamaları oluşturmak için bir platform sağlayan Origin Protocol’dür (OGN). Kullanıcılar ayrıca sabit coin OUSD üzerinden ve OGN stake etme yoluyla getiri elde etme olanağına sahiptir. Austin Arnold Origin’in popüler DJ ve kayıt sanatçısı Justin Blau ile ortak olduğunu belirtiyor. Analist, ortaklığın “yeşil bir bayrak” olduğunu söylüyor.

Austin Arnold’un Haziran ayı izleme listesindeki son NFT odaklı altcoin projesi, sanal pazar ekosistemi RedFOX’un yerel tokeni olan RFOX’tur. Projenin RFOX VALT’ı, sanal vitrinler, reklam panoları, toplantı yerleri ve daha fazlasıyla artırılmış gerçeklik (AR) ağı kurmayı hedefliyor. Austin Arnold konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

RFOX’a göre ekip, “Blockchain akıllı sözleşmeleri ve NFT’ler aracılığıyla yayınlananlar da dahil olmak üzere dijital öğeler sunmanın yanı sıra VR/AR (sanal gerçeklik) ve AI (yapay zeka) da içerecek.” Bugün listemizi oluşturmalarının nedeni, yakın zamanda bu dünya dışı sürükleyici bir ticari deneyim olan RFOX VALT’ı duyurmalarıdır. Yani en basit ifadeyle, bunu potansiyel olarak bir sonraki Decentraland (MANA) olarak düşünün. RFOX, kullanıcılara benzersiz bir deneyim sunan tamamen sürükleyici bir sanal ekosistem başlatıyor. Bu, işletmeler gibi geleneksel ticari işletmeleri gerçek dünya ekonomilerini taklit eden benzersiz NFT’ler üzerine kurulu sanal bir ekosisteme dönüştürme kapasitesiyle birleşiyor.

Kriptokoin.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, daha fazla altcoin tahmini için “Dogecoin Coinbase Tahtasını Sert Açtı! Analist: Bu Seviyeler Görülebilir” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.