Popüler Analist: Bu 3 Altcoin Muazzam Potansiyele Sahip!

Kriptocat Haber Editörü
Popüler Analist: Bu 3 Altcoin Muazzam Potansiyele Sahip!

Yakın tarihli bir videoda popüler analist Elliot Wainman, 308.000 abonesi ile büyük getirilerle patlamaya hazır olduğunu söylediği düşük değerli altcoin projelerini paylaşıyor. Elliot Wainman, bu altcoin projelerinin muazzam potansiyele sahip olduğunu da ekliyor.

Elliot Wainman: Bu, Polygon (MATIC) ekosisteminin gerçek büyümesidir!

Videonun başında, kripto para orantılı ve astronomik bir değer artışı yaşadığından, analist Polygon‘un (MATIC) patlamasından bahsederek başlıyor. Elliot Wainman konuya yönelik şunları söylüyor:

Polygon kesinlikle uçuyor ve kullanımı bir gecede gerçekleşen bir olay gibi görünüyor.

Ek olarak analiste göre, proje son zamanlarda merkezi olmayan finansmanı (DeFi) kullanıcılar için daha erişilebilir hale getirmeyi amaçlayan 100 milyon dolarlık bir fon başlattı. Ayrıca proje, Aave’nin ekosisteminden Aave ve bir milyar dolar likidite çekmeyi başardığını duyurdu. Elliot Wainman konuya yönelik şunları söylüyor:

Bu size bunun sadece kısa vadeli bir eğilim veya buradaki bir dizi spam işlemi olmadığını gösteriyor. Bu, bir grup gerçek likidite, Polygon ekosisteminin gerçek büyümesidir.

Popüler Analist: Bu 3 Altcoin Muazzam Potansiyele Sahip!

Elliot Wainman: Solana (SOL)’da “büyük bir roket yükselişi” var!

Bu arada Elliot Wainman, Solana (SOL) için “büyük bir roket yükselişi” olduğunu belirtiyor. Bu Blockchain’in değerindeki ani artış analiste göre, henüz gerçekten işe yaramayan Polkadot ve Cardano gibi alandaki bazı daha değerli projelerden daha ileri bir aşamada daha fazla işlevsellik, daha fazla teknoloji sunması gerçeğinden kaynaklanıyor. Analiste göre, bu fiyat 2017’yi anımsatıyor. Elliot Wainman konuya yönelik şunları söylüyor:

Solana, Polygon, Binance Smart Chain gibi projelerde ve tabii ki Polkadot ve Cardano’yu piyasaya sürdükten sonra büyük fırsatlar var. Solana ve Polygon’da olanların nihayet burada yaptıklarıyla fark edildiğine ve bir ton işlevsellik sunduğuna gerçekten inanıyorum.

Popüler Analist: Bu 3 Altcoin Muazzam Potansiyele Sahip!

Elliot Wainman: Raydium (RAY)’da çok şey oluyor…

Analistin listesindeki sıradaki kripto para, Raydium (RAY)’dur. Raydium, kısa süre önce 21 Şubat 2021’de, Genesis’te oluşturulan 555.000.000 token ile ana ağını başlattı. Elliot Wainman konuya yönelik şunları söylüyor:

Yeni likidite seviyesi. Sürtünmesiz çıkış. Işık hızında değişiyor. Raydium, Uniswap’in olduğu her şeydir. Aynı zamanda bir getiri üreticisidir. Burada çok şey oluyor.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.