Polygon’a (MATIC) Kilitlenen Toplam Değer Mayıs 2021’de %1102 Arttı

Kriptocat Haber Editörü
Polygon’a (MATIC) Kilitlenen Toplam Değer Mayıs 2021’de %1102 Arttı

Polygon’un büyümesi, Ethereum‘dan taşınan DeFi uygulamaları ve yeni projeler tarafından desteklendi. Polygon (MATIC), mayıs ayı boyunca dikkate paha bir ekosistem büyümesi yaşadı. DappRadar tarafından yakın vakitte yayınlanan bir rapora nazaran, Polygon’a (MATIC) kilitlenen toplam bedel, bir evvelki Nisan ayına nazaran %1102 artarak Mayıs ayını 5,7 milyar dolardan kapattı.

Toplam Kıymet Artık 7,33 Milyar Dolar

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Kilitlenen toplam bedeldeki %1102’lik artış, aylık bazda Polygon (MATIC) tarihindeki en büyük artıştı. Yazının yazıldığı sırada, Polygon’a (MATIC) kilitlenen toplam kıymet aşağıdaki grafikte görüldüğü üzere 7,33 milyar dolar.

Polygon’a (MATIC) Kilitlenen Toplam Değer Mayıs 2021’de %1102 Arttı

Grafikten, Polygon’a kilitlenen toplam bedeldeki büyümenin Nisan ortasında başladığı ve mevcut Haziran ayına kadar devam ettiği gözlemlenebilir.

Ayrıyeten, DappRadar tarafından hazırlanan rapor, Mayıs ayı boyunca Poligon (MATIC) ile etkileşime giren eşsiz adreslerin sayısının 4 kat arttığını vurguladı. Nisan ayındaki 8500 eşsiz adrese kıyasla, Mayıs ayında Polygon ile etkileşime giren 36.000’den fazla adres vardı.

DappRadar grubu, Polygon’un geçen ayki büyümesini neyin tetiklediğiyle ilgili olarak iki açıklama yaptı. Birinci ​​olarak, milyarder yatırımcı Mark Cuban, Polygon’a yatırım yaptığını ve böylelikle protokole kilitlenen toplam kıymette artışla sonuçlanan yeni bir ilgi dalgasına neden olduğu tabir edildi. İkincisi ise Ethereum’daki mevcut dapp’lerin Polygon’a geçiş yapması olarak bildirildi.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.