Polkadot, Chainlink ve KSM Yatırımcıları Bu Hafta Neler Beklemeli?

Kriptocat Haber Editörü
Polkadot, Chainlink ve KSM Yatırımcıları Bu Hafta Neler Beklemeli?

Polkadot (DOT)’un fiyatı, coinmarketcap.com’dan alınan fiyat verilerine göre 16 $ seviyesinden 24.28 $ seviyesine geri dönüşün ardından bir toparlanma kaydetti. Ticaret hacminde %20’lik bir düşüş söz konusu. Bu durum borsalarda talepte bir düşüş olduğu, dolaşımda daha az DOT olduğu veya arz açıklamasında eksiklik olduğu anlamına gelebilir.

Polkadot fiyatı

Polkadot fiyatı, bu toparlanmayı genel rallinin bir parçası olarak ve bir hafta içinde %72’lik bir ralli olarak sahneledi. DOT’un piyasa değeri 26,5 Milyar Dolar seviyesinde bulunuyor. Bu nedenle coinmarketcap.com’da ilk 10 kripto para birimi arasında yer alıyor. İlginç olan, DOT’un yanı sıra, ekosistemindeki projelerin bu hafta toparlanmasının beklenmesi.

Polkadot, Chainlink ve KSM Yatırımcıları Bu Hafta Neler Beklemeli?

Diğerlerinin yanı sıra, LINK ve REN gibi projelerin, piyasa değeri arttıkça bir iyileşme göstermesi muhtemel. En yüksek piyasa değerine sahip ekosistem projeleri sırasıyla 20,2 Milyar Dolar, 10,4 Milyar Dolar ve 2,65 Milyar Dolar ile DOT, LINK ve KSM’dir. Yeni başlayanlar için, proje Ethereum’a benzediği için Polkadot’un talebi hızla arttı. Polkadot ağının kökleri ETH’ye dayanıyor. Çünkü bir ETH geliştiricisi tarafından dApp’ler oluşturmak için geliştirildi ve birkaç üst düzey proje DOT ağında yayında. Polkadot ağının sosyal hacmi düştü, ancak bu durum, fiyata olumsuz bir şekilde yansımadı. Altcoin, satış baskısına direndi ve toparlanmaya devam etti. Lunarcrush’a göre düşüş %42’ye ulaştı. Ancak fiyat farklı bir yönde ilerledi. Bu, fiyat ve sosyal hacmin doğrudan bir ilişki içinde olduğu çoğu altcoin’den farklı bir duruma işaret ediyor.

Polkadot, Chainlink ve KSM Yatırımcıları Bu Hafta Neler Beklemeli?

Kriptokoin.com olarak belirttiğimiz üzere geçtiğimiz iki hafta içinde birkaç DOT token’inde yükseliş söz konusu oldu. Piyasa değeri tutarlı bir şekilde arttı. Bunun birkaç traderın portföyleri üzerinde olumlu bir etkisi oldu. Şu anda dolaşım hacmi, lunarcrush.com’dan alınan verilere göre 996,55 Milyon seviyesinde yer alıyor. Sosyal etkileşim düşmüş olsa da, fiyata yansımamış durumda. Ancak anlatının değişmesi ve Polkadot ağındaki projelerle birlikte DOT’un talepte ve piyasa değerinde bir artış olması muhtemeldir. Bununla birlikte, mevcut blockchain metriklerine ve fiyat trendine göre, ralli bu hafta da devam edecek gibi görünüyor.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.