Piyasa Öncüleri: Bu 2 Altcoin, Ethereum’u Devirebilir! İşte Nedenleri…

Kriptocat Haber Editörü
Piyasa Öncüleri: Bu 2 Altcoin, Ethereum’u Devirebilir! İşte Nedenleri…

Kripto piyasası uzmanları, Binance Smart Chain (BSC) ve Solana‘nın (SOL) merkezi olmayan finans (DeFi) alanında lider olarak Ethereum’u geçme yeteneğine sahip olup olmadığını tartışıyor. İşte  bu 3 altcoin projesine yönelik görüşler…

Kain Warwick: Binance Smart Chain, lider altcoin Ethereum’un işlem maliyetlerini engelleyici bulan kullanıcıları çekiyor

The Unchained podcast’inin yeni bir bölümünde, türev likidite protokolü Synthetix’in kurucusu Kain Warwick ve kripto odaklı yatırım şirketi Multicoin Capital’in yönetici ortağı Kyle Samani, hem BSC hem de Solana’nın Ethereum için büyük bir tehdit oluşturduğunu söylüyor. Kain Warwick, Binance Smart Chain’ın Ethereum’un işlem maliyetlerini engelleyici bulan kullanıcıları çektiğini söylüyor. Kain Warwick konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

BSC muhtemelen biraz likidite çekiyor, ancak bence şu anda gerçekçi bir şekilde fiyatlandırılan likidite. Açıkça bazı ek artan kayıplar var, ancak şu anda Binance Smart Chain kullananlar temelde fiyatlandırılan insanlar.

Piyasa Öncüleri: Bu 2 Altcoin, Ethereum’u Devirebilir! İşte Nedenleri…

Kain Warwick: Bence Solana, Ethereum için çok daha büyük bir tehdit

Kain Warwick, Solana’nın Ethereum için Binance Smart Chain’a kıyasla daha büyük bir rekabet riski oluşturduğunu öne sürüyor. Kain Warwick konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bence popüler altcoin Solana, Ethereum için çok daha büyük bir tehdit ve Ethereum topluluğunun dikkat etmesi gereken bir şey.

Kriptokoin.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, Multicoin Capital’in yönetici ortağı Kyle Samani, Ethereum topluluğunun Solana hakkında neden daha fazla endişelenmesi gerektiğinin nedenlerini sıralıyor.

Piyasa Öncüleri: Bu 2 Altcoin, Ethereum’u Devirebilir! İşte Nedenleri…

Kyle Samani: Solana’da aslında iyimser olmamın nedeni istikrarı sağlaması

Multicoin Capital’in yönetici ortağına göre, popüler altcoin Solana’nın Ethereum’a göre avantajları, göreceli öngörülebilirliğini ve istikrarını içerir. Kyle Samani, Ethereum’un uygulamaya hazırlandığı ölçeklendirme çözümlerinin, önde gelen akıllı sözleşme platformunu keşfedilmemiş sulara ittiğini söylüyor. Kyle Samani konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Ve bugün Ethereum ekosisteminin karşılaştığı en büyük zorluk şu soruyu yanıtlamanın aslında imkansız olmasıdır: ‘Ölçekli bir Ethereum uygulaması 24 ayda nasıl görünür?’… Bazı insanlar buna diğerlerinden daha yüksek olasılıkla inanacak, ancak bir uygulamanın Ethereum’da 24 ayda belirli bir düzeyde nasıl çalıştığını kesin olarak bilemezsiniz? Bunu öğrenmek imkansız… Solana’da aslında iyimser olmamın nedeni, tam olarak nasıl ölçeklendiği konusunda bu istikrarı sağlaması.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.