Piyasa Çökerken Sadece Bu 2 Altcoin Kazandırıyor!

Kriptocat Haber Editörü
Piyasa Çökerken Sadece Bu 2 Altcoin Kazandırıyor!

Bitcoin ve ilk 10’da yer alan altcoin’lerin fiyatları son 24 saatte yüzde 10’un üzerinde kayıp yaşamış durumda. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere FBI’ın Bitcoin cüzdanı özel anahtarlarına erişimi haberlerinin ardından bu düşüş gerçekleşti. Ancak piyasa değerine göre ilk 50’de yer alan iki altcoin, bu düşüş dalgasından etkilenmemiş görünüyor.

Fiyatlar çökerken yükselen iki altcoin projesi: LEO ve TFUEL

Verilere göre piyasa değerine göre ilk 50’de yer alan kripto paralar arasında en ciddi kazanç sağlayanların arasında UNUS SED LEO (LEO) ve Theta Fuel (TFUEL) bulunuyor. 2.49 dolardan 2.85 dolara yükselen LEO, son 24 saat içerisinde yüzde 15.33’lük bir kazanç sergiledi. 0.49 dolar seviyelerinden 0.60 dolara kadar çıkan TFUEL ise yüzde 18.77 oranında yükselmiş bulunuyor.

Piyasa Çökerken Sadece Bu 2 Altcoin Kazandırıyor!24 saatlik LEO grafiği. Kaynak: CoinMarketCap

Theta protokolünün popüler tokeni TFUEL’in yükselişinin ardındaki sebebin, ağın 30 Haziran’da yapılması planlanan Mainnet 3.0 lansmanı olduğu düşünülüyor. Theta blockchain’indeki iki yerel tokenden biri olan TFUEL’ın, 30 Haziran’daki ana ağ lansmanıyla ağa katılacak özelliklerin yatırımcıları heyecanlandırdığı, yeni kullanıcıların ağ ile ilgilenmeye başladığı görülüyor. TFUEL, Theta ekosisteminde merkezi olmayan video ve veri dağıtımında yardımcı program tokeni olarak hizmet ediyor. Ayrıca ağ işlemleri için bir gas ücreti görevi görüyor.

Piyasa Çökerken Sadece Bu 2 Altcoin Kazandırıyor!7 günlük TFUEL grafiği. Kaynak: CoinMarketCap

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.