Phemex XRP’yi Geri Döndürdü ve 8 Yeni Kripto Para Listeleyeceğini Açıkladı

Kriptocat Haber Editörü
Phemex XRP’yi Geri Döndürdü ve 8 Yeni Kripto Para Listeleyeceğini Açıkladı

Singapur merkezli kripto para borsası Phemex, XRP (Ripple) ticaretini tekrar başlattığını ve XRP ile bir arada 8 yeni kripto para daha listelediğini duyurdu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Singapur merkezli ticaret platformu Phemex, Amerika Birleşik Devletleri Menkul Değerler ve Borsa Komitesi (SEC) tarafından Ripple’a açılan davanın akabinde 31 Aralık 2020’de XRP alım satımını askıya almıştı. Phemex, kısa müddet evvel kullanıcılarının ilgisini ölçmek ve piyasanın XRP talebini anlamak için bir anket düzenledi. Yapılan anket sonucunda 2.500 iştirakçinin yaklaşık % 74’ü XRP’nin piyasaya geri dönmesine “evet” cevabını verdi. Phemex, XRP kararı ile birlikte 8 yeni kripto para daha listeledi. Bunlar;

  • Basic Attention Token (BAT)
  • Chiliz (CHZ)
  • Decentraland (MANA)
  • Enjin Coin (ENJ)
  • SushiSwap (SUSHI)
  • Synthetix (SNX)
  • Graph (GRT)
  • Maker (MKR)

Phemex, müşterilerinin güvenliğini ön planda tutarak ve platformda ticaret için sadece katı blok zincirlerine müsaade vererek kendisini öteki borsalardan farklılaştırdı. XRP’ ye ek olarak, müşteriler artık kripto spot piyasasında ve türev piyasasında BAT, CHZ, MANA, ENJ, SUSHI, SNX, GRT ve MKR ticareti yapabilirler.

Phemex, listeleme projesi için standardını koruyor

Phemex borsası, platformu üzerinden süreç görmesine müsaade vereceği tokenlerde son derece seçici olduğunu gösterdi. Kullanıcılarına ve topluluğuna sadece en kıymetli projeleri sunmak için her listeleme projesi için standardını koruyor ve birçok tarafsız faktör kullanarak inceleme yapıyor. Yeni listelerin, platformun ekosistemini zenginleştirmesine ve genel ticaret faaliyetlerini artırmasına yardımcı olması bekleniyor.

Phemex’in OTC Hizmeti

Vadeli süreç platformu olan Phemex, Silikon Vadisi tabanlı, mevzuata uygun bir OTC ticaret hizmeti olan Legend Trading ile ortaklaşa OTC Trading hizmetini başlattı. Bu yeni eklemeyle, Phemex kullanıcıları artık inançlı bir formda kripto para ünitelerini USD banka havalesi yoluyla ve ayrıyeten kredi kartları ve desteklenen ödeme ağ geçitleri üzere başka seçeneklerle alıp satabilirler lakin OTC hizmetleri için desteklenen ülkeler ortasında Türkiye bulunmuyor.

Where’s Pizza Guy aktifliği devam ediyor

Phemex, 22 Mayıs pizza gününde 10.000 BTC’lik Bitcoin’i eski Bitcoin OG’lerinden birine geri vermek istiyor. Etkinlikler için Türkçe Twitter ve Telegram sayfasını takip edebilirsiniz.

Twitter Hesabı: Phemex Türkiye (@PhemexTurkish)

Telegram: https://t.me/Phemex_Turkey

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.