Paribu’dan Yedi Milli Sporcuya Olimpiyat Yolunda Destek

Kriptocat Haber Editörü
Paribu’dan Yedi Milli Sporcuya Olimpiyat Yolunda Destek

3,5 milyon kullanıcısı ve süreç hacmiyle Türkiye’nin en büyük kripto para süreç platformu olan Paribu, topluma olan sorumluluğunu bu sefer de 2021 Tokyo Olimpiyatları’nda ülkemizi temsil edecek yedi atlete verdiği takviyeyle yerine getiriyor. “Yarının dünyası için sorumluluk alıyor, harekete geçiyoruz” diyen Paribu, yarının dünyasında Türkiye’yi temsil eden ulusal atletlere olimpiyat yolunda dayanak veriyor. ‘Team Paribu’ çatısı altında Türkiye bayan ulusal voleybol kadrosu kaptanı Eda Fazilet kaptanlığındaki grupta, Ahmet Lider, Dilara Uralp, Prensip Özyüksel, Sertaç Ulu, Nida Eliz Üstündağ ve Berfe Sancak üzere sportmenler yer alıyor. 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Yarının dünyasını beklemeyip onu inşa eden Paribu, 2021 Tokyo Olimpiyatlarına katılacak yedi başarılı ulusal atlete Team Paribu çatısı altında maddi ve manevi takviye olacak. Team Paribu takımında yer alan; Türkiye bayan ulusal voleybol grubu kaptanı Eda Fazilet, ulusal takım artistik jimnastikçisi Ahmet Başkan, rüzgar sörfçüsü ve ulusal yelkenci Dilara Uralp, olimpiyat çabası verecek birinci Türk çağdaş pentatlet İlke Özyüksel, Türk pivot basketbolcu Sertaç Ulu, kelebek tarzda çaba eden Türk yüzücü Nida Eliz Üstündağ ve ulusal atlet Berfe Sancak ülkemizi 2021 Tokyo Olimpiyatları’nda temsil edecek.

Türkiye’de dijital varlık yatırımlarının ve süreçlerinin sağlam adresi Paribu, her biri kendi alanında büyük başarılara imza atmış ulusal atletlerimize verdiği dayanak ile Türk sporuna ve atletine katkı sağlamayı hedefliyor.

Paribu CEO’su Yasin Oral, şu tabirleri kullanıyor:

“Paribu olarak ulusal atletlerimizi ‘Team Paribu’ çatısı altında bir ortaya getirmekten memnunluk duyuyoruz. Yedi başarılı sporcuyu destekleyerek Türkiye’de pek çok çocuk ve genci de spor yapmaya teşvik edecek çalışmalarımızı devam ettirmek istiyoruz. Yedi atletimiz vesilesiyle Olimpiyatlar üzere esaslı bir turnuvanın bir kesimi olmaktan da ayrıyeten mutluyuz. Türkiye’yi 2021 Tokyo Olimpiyatları’nda temsil edecek atletlerimize muvaffakiyetler diliyorum.”

Yasin Oral Paribu’nun atletlere olan dayanaklarını sürdüreceklerini belirtti. 

Geçtiğimiz yılın Temmuz ayında COVID-19 salgını sebebiyle ertelenen Tokyo Yaz Olimpiyatları’nın Temmuz 2021 tarihinde gerçekleşmesi planlanıyor.

Paribu Hakkında

2017 yılında kullanıma açılan Paribu, kullanıcılarına süratli, kolay ve inançlı kripto para süreç hizmeti sunuyor. 3,5 milyon kullanıcısı bulunan platformda 7/24 kesintisiz kripto para süreci ve TL yatırma çekme süreci yapılabiliyor. Paribu, 7/24 hizmet veren Dayanak Birimi’yle kripto para süreçlerini kolaylaştırıyor.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.