Paribu, Papara ve İninal İşlemlerine Yarın Son Veriyor

Kriptocat Haber Editörü
Paribu, Papara ve İninal İşlemlerine Yarın Son Veriyor

Kripto para borsası Paribu, yarın Papara ve İninal süreçlerine son verileceğini duyurdu. Yarın saat 18:00 itibariyle, Papara ve ininal ile TL yatırma ve çekme süreçleriyle ilgili entegrasyon sonlandırılacak.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

“Ödeme ve Elektronik Para Kuruluşları üzerinden yapılan süreçlerin sonlandırılması hakkında” başlıklı içerikte şu tabirler kullanıldı:

“16 Nisan 2021’de Resmi Gazete’de yayımlanan “Ödemelerde Kripto Varlıkların Kullanılmamasına Dair Yönetmelik”te 30 Nisan 2021’den itibaren ödeme ve elektronik para kuruluşlarının kripto para süreç platformlarına ve bu platformlardan yapılacak fon transferlerine aracılık edemeyeceği belirtilmiştir.

Bu nedenle Papara ve ininal ile TL yatırma ve çekme süreçleriyle ilgili entegrasyonumuz 29 Nisan 2021’de, saat 18.00’de sonlandırılacaktır.

Kullanıcılarımız TL yatırma ve çekme süreçlerini Akbank, Ziraat Bankası, Yapı Kredi Bankası, Vakıfbank ve Fibabanka üzerinden 7/24 gerçekleştirmeye devam edebilecektir. Öbür bankalar üzerinden gerçekleştirilecek süreçler ise EFT ve FAST saatleri ve limitleriyle yapılabilecektir.”

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.