ÖZEL: Ünlü Türk Analistten Bitcoin, ETH, XRP, ADA ve XLM Fiyat Yorumları!

Kriptocat Haber Editörü
ÖZEL: Ünlü Türk Analistten Bitcoin, ETH, XRP, ADA ve XLM Fiyat Yorumları!

Son günlerde kripto para piyasası karma ticaret seanslarına sahne oluyor ve fiyatlar her iki yönde de ciddi dalgalanmalara maruz kalıyor. Bitcoin fiyatını 30.000 dolara düşüren olumsuz haberlerin ardından piyasalar yön bulmakta zorlanıyor. Bitcoin ve popüler altcoin’lerde sırada nelerin olduğu, hangi seviyelerin görülebileceği şimdilerde merak konusu. Ünlü Türk analist Mehmet Çoban, Kriptokoin.com okuyucuları için Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Ripple (XRP), Cardano (ADA) ve Stellar Lumens (XLM) fiyatlarını yorumladı.

Yukarıdaki videoda, BTC, ETH, XRP, ADA ve XLM için destek ve direnç seviyelerini, dikkatle izlenmesi gereken tarihsel noktaları ve yatırım kararlarınıza katkı sağlayacak bilgileri bulacaksınız. Bu videoda, takip ettiğimiz çizgileri ve bu çizgilerden elde edilen fiyat seviyelerinin zeki oyuncular tarafından bu piyasaları satın almak için nasıl kullanıldığını unutmayın. Ayrıca bu videoda, Bitcoin ve altcoin’ler söz konusu olduğunda grafiklerin nasıl kullanıldığını da görmüş olacaksınız. İyi seyirler dileriz…

Sorumluluk reddi: Bu bir sponsorlu içerik ve basın bülteni olup burada yazılanlar Kriptokoin.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır. Kaldıraçlı işlemlerde ve kripto para yatırımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.