Oyun Devi Razer Kripto Para Sektörünü Keşfediyor

Kriptocat Haber Editörü
Oyun Devi Razer Kripto Para Sektörünü Keşfediyor

Oyun devi Razer kripto para dalını keşfediyor. CEO Tan Min-Liang’a nazaran, oyun devi kripto alanına potansiyel girişi kıymetlendiriyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Singapurlu-Amerikalı oyun firması Razer şu anda kripto para alanına girmeyi düşünüyor. Şirketin bugün erken saatlerde gerçekleşen yıllık genel toplantısında Tan, şirketinin kullanıcı tabanının dijital varlıklarla ilgilendiğini söyledi. Lakin, Razer’ın sanayinin çevresel tesiri ve grafik kartları konusunda hala çekinceleri var:

“Kullanıcı tabanımız kriptoyla ilgileniyor – lakin GPU’lar ve etraf üzerindeki tesiri konusunda telaşlıyız. Lakin katiyetle şu anda araştırdığımız bir şey.”

Tekrar de Razer’ın kendi kripto para ünitesini yayınlaması “olası değil” lakin Tan, donanımı ve hizmetleri için “bir yahut daha fazla” kripto para ünitesini kabul edebileceğini sav ediyor. Çeşitli kripto para üniteleri hakkında ferdî olarak tahsil yaptığını söyleyen Tan, kripto alanının hala birinci günlerinde olduğunu da kelamlarına ekledi.

2018’de Razer, kripto para madenciliği projesi için kullanılan boşta süreç gücü karşılığında sanal mükafatlar sunmaya başladı.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.