Ortaya Çıktı: Balinalar, Düşüşlerde Ethereum ve Bu 3 Altcoin’den Topluyor!

Kriptocat Haber Editörü
Ortaya Çıktı: Balinalar, Düşüşlerde Ethereum ve Bu 3 Altcoin’den Topluyor!

Ünlü Bitcoin ve kripto para yönetim firması CoinShares, kripto piyasası büyük bir düzeltmeden kurtulmak için mücadele ederken önemli veriler ortaya koyuyor. CoinShares, son raporunda kurumsal yatırımcıların yani büyük ellerin, Ethereum (ETH), Cardano (ADA), popüler altcoin Ripple (XRP) ve Polkadot (DOT) satın aldığını söyledi.

CoinShares: Büyük eller düşüşler sırasında Ethereum ve bu 3 altcoin’den satın alıyor!

Yeni bir raporda ünlü Bitcoin ve kripto para yönetim firması CoinShares, yatırımcıların kripto para fiyatlarındaki yaygın düşüşün ortasında altcoin pozisyonlarına ekleme yaptıklarını söylüyor. Rapor, kripto para yatırım ürünlerinin, iki haftalık 151 milyon dolar değerindeki rekor çıkışın ardından geçen hafta 74 milyon dolarlık net giriş kaydettiğini gösteriyor. 

Ortaya Çıktı: Balinalar, Düşüşlerde Ethereum ve Bu 3 Altcoin’den Topluyor!

Son veriler, Ethereum’un (ETH) o dönemde 47 milyon dolar değerinde yatırım çektiğini ve geçen hafta girişlerin yaklaşık %27’sini oluşturduğunu gösteriyor.  CoinShares, geçen hafta ADA, DOT ve XRP’nin sırasıyla 5,2 milyon dolar, 3,8 milyon dolar ve 4,5 milyon dolar değerinde girişler çekerek kurumsal yatırımcılar arasında en popüler altcoin projeleri olduğunu da belirtiyor. CoinShares konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Yatırım ürünü akışları, bazı kripto paraların tüm altcoin yatırım ürünlerine girişlerle popüler olmaya devam ettiğini gösteriyor.

CoinShares’e göre, Bitcoin 4 milyon dolarlık çıkışa tanık oldu

Aynı zaman diliminde CoinShares’e göre, Bitcoin 4 milyon dolarlık çıkışa tanık oldu. Genel olarak, yönetim altındaki ADA, DOT ve XRP (AUM) miktarı sırasıyla 27 milyon dolar, 41 milyon dolar ve 45 milyon dolar değerinde yer alıyor.

Ortaya Çıktı: Balinalar, Düşüşlerde Ethereum ve Bu 3 Altcoin’den Topluyor!

Kriptokoin.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere Bitcoin (BTC), AUM’da 30 milyar doların üzerinde bir payla ilk sırada yer alıyor ve onu 11,82 milyar dolarla ETH izliyor. Sonuç olarak, son veriler büyük ellerin düşüşler sırasında “Ethereum (ETH), Cardano (ADA), Ripple (XRP) ve Polkadot (DOT)” satın aldığını gösteriyor.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.