Orion Protocol (ORN) Binance Smart Chain’e Dahil Oldu

Kriptocat Haber Editörü
Orion Protocol (ORN) Binance Smart Chain’e Dahil Oldu

Orion Protocol (ORN) Binance Bridge’in Orion Bridge’e entegrasyonunu duyurdu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Bu, Ethereum (ETH) tabanlı ERC-20 tokenlarını Binance Smart Chain’de (BSC) yer alan cüzdanlardan alıp satmayı mümkün kılar.

Süreçler bir yardımcı cüzdan aracılığı ile BSC üzerinde halledilebilir. Bu da Ethereum kullanıcılarının rakip akıllı kontrat zincirinde çok daha ucuz süreçlerden yararlanabileceği manasına geliyor. Orion terminaline token gönderirken sırf gas fee ödenmek zorunda olunacak.

BSC, Binance Chain’e paralel bir zincir fonksiyonu görerek, nispeten düşük giriş mahzuru nedeniyle süratle popülerlik kazanmaktadır. Bununla birlikte ekosistem üzerinde sadece 14.64 milyar dolarlık bir toplam kıymet olduğundan, Ethereum’a kıyasla hala sönük bir yapı kelam konusu. PancakeSwap (CAKE) BSC’nin tek ana uygulaması olmaya devam ediyor.

Entegrasyon ayrıyeten, kullanıcıların Bitcoin (BTC) ve Litecoin (LTC) üzere tokenlar ile de trade yapmalarına imkan tanıyor.

Orion Protocol, kullanıcılarına NFT hizmeti getirmeyi de planlıyor.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.