Önemli Gelişme: Bitcoin Borsası, 9 Yeni Altcoin Listeliyor!

Kriptocat Haber Editörü
Önemli Gelişme: Bitcoin Borsası, 9 Yeni Altcoin Listeliyor!

Singapur merkezli ve 8 eski Morgan Stanley yöneticisi tarafından yönetilen kripto para borsası Phemex, bugünkü bir açıklamasında bünyesine 9 altcoin eklediğini duyurdu. Borsa, bu altcoin’leri “sözleşmeli alım satım”, yani vadeli işlemler için eklediğini belirtti.

Phemex, 9 yeni altcoin projesi için vadeli işlem seçeneği sunuyor

Kripto para borsası, bugün yaptığı bir duyuruda “Phemex’in dokuz yeni coin için sözleşmeli alım satım teklifi sunduğunu duyurmaktan mutluluk duyuyoruz!” ifadelerini kullandı. “Bu harika haberi size ulaştırmaktan heyecan duyuyor ve bu genişletilmiş teklifimizden memnun kalacağınızı umuyoruz.” diye de ekledi. Borsanın bünyesine yeni eklediği 9 kripto para birimi arasında şunlar yer alıyor: Zcash (ZEC), Filecoin (FIL), Kusama (KSM), Monero (XMR), Qtum (QTUM), Stellar (XLM), Cosmos (ATOM), Terra (LUNA), Solana (SOL). Kullanıcılar artık ZEC/USD, FIL/USD, KSM/USD, XMR/USD, QTUM/USD, XLM/USD, ATOM/USD, LUNA/USD, SOL/USD çiftleriyle 20 kata kadar kaldıraç ile “perpetual swap” ticareti yapabilecek.

Önemli Gelişme: Bitcoin Borsası, 9 Yeni Altcoin Listeliyor!

Phemex, XRP’yi “yeniden listeleyen” kripto para borsalarından biriydi

Kriptokoin.com olarak daha önce de bildirdiğimiz üzere Phemex, geçtiğimiz aylarda XRP’yi yeniden listelediğini duyurmuştu. ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) ile 2020’nin sonlarından bu yana yasal mücadele içerisinde olan Ripple’ın XRP’si, bu nedenle birçok borsada delist edilmişti. Ancak, SEC’ye karşı bazı zaferler kazanmasıyla birlikte bazı borsalar XRP’yi yeniden listeledi ve XRP yatırımcılarını sevindirdi.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.