Önemli Gelişme: Binance, Sekiz Yeni Altcoin Çiftini Listeliyor!

Kriptocat Haber Editörü
Önemli Gelişme: Binance, Sekiz Yeni Altcoin Çiftini Listeliyor!

Dev Bitcoin ve kripto para borsası Binance, sekiz yeni altcoin çiftini platformuna ekleyeceğini duyurdu.

Binance, sekiz yeni altcoin çiftini listeliyor

İşlem hacmiyle önde gelen Bitcoin ve kripto para borsası olan Binance, sekiz yeni altcoin çiftini listeliyor. Borsa, Türk lirası (TL) için de yeni bir ticaret çifti ekliyor. Borsa resmi internet sitesi aracılığıyla yaptığı açıklamada şunları söyledi:

Binance, VET/TRY, BAKE/USDT, BURGER/BUSD, BURGER/USDT, SLP/BUSD, SLP/USDT, TRX/AUD ve TRX/EUR  ticaret çiftleri için 30 Nisan TSİ 15:00’te işlemleri açacak. Lütfen dikkat: AUD, EUR ve TRY, itibari para birimleridir ve başka herhangi bir dijital para birimini temsil etmemektedir. Risk uyarısı: Kripto para birimi ticareti yüksek piyasa riskine tabidir. Lütfen işlemlerinizi dikkatli yapın. Binance, yüksek kaliteli kripto paraları seçmek için elinden gelenin en iyisini yapacak, ancak ticaret kayıplarınızdan sorumlu olmayacak. Desteğiniz için teşekkürler!

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.