OKEx, Spot Ticaret İçin Mina Protocol’ün Yerel Token’i MINA’yı Listeliyor!

Kriptocat Haber Editörü
OKEx, Spot Ticaret İçin Mina Protocol’ün Yerel Token’i MINA’yı Listeliyor!

Popüler Bitcoin borsası OKEx, Mina Protocol’ün yerel kripto parası olan MINA’yı listeliyor. İşte listelemeye yönelik önemli detaylar…

OKEx, Mina Protocol’ün yerel kripto parası olan MINA’yı listeliyor

OKEx, Mina Protocol’ün yerel kripto parası olan MINA’yı spot ticaret piyasalarında listeleyeceğini duyurdu. MINA ticareti aşağıdaki programa göre borsada ticarete başlayacaktır:

1. MINA para yatırma işlemleri 31 Mayıs tarihinde başlayacak.

2. MINA/USDT için spot ticaret 1 Haziran TSİ 03:00’te başlayacak.

3. MINA para çekme işlemleri 2 Haziran TSİ 13:00’te başlayacak.

Listeleme işlemine yönelik önemli hususlar:

  • OKEx, MINA’nın işlemleri için Açık Artırma kullanacak, Açık Artırma hakkında daha fazla bilgi edinin.
  • OKEx, işlemi açtıktan sonra kullanıcıların satın alma miktarını sınırlayacak: Limit, açılıştan sonraki 1 saat içinde 5.000 dolar olacaktır; limit 1 saat sonra 10.000 dolara yükseltilecektir; 1 saat 30 dakika sonra limit 20.000 dolara çıkarılacak ve 2 saat 30 dakika sonra limit kaldırılacaktır.
  • Mina Protocol, DApp’leri daha verimli çalıştırmak adına hesaplama gereksinimlerini azaltmak için oluşturulmuş minimal bir “özlü Blockchain’dir”. MINA, kullanımdaki büyümeye rağmen boyutu sabit kalacak şekilde tasarlandığından dünyanın en hafif Blockchain’i olarak tanımlanıyor. Ayrıca, güvenlik ve merkeziyetsizlik açısından dengeli kalıyor. Proje, Ekim 2020’de Coda Protocol’den Mina’ya değiştirildi.
OKEx, Spot Ticaret İçin Mina Protocol’ün Yerel Token’i MINA’yı Listeliyor!

Kripto para projesi MINA’nın toplam arzı

Toplam arz: İlk arz 1.000.000.000 olup, ilk enflasyon yıllık %12 olup, ilk 5 yılda her yıl %7’ye düşecek ve %7’de kalmaya devam edecektir. Bu listelemeyle ilgili herhangi bir sorunuz olursa lütfen resmi OKEx Telegram grubu veya Destek Merkezi aracılığıyla bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Risk uyarısı: Dijital varlıkların ticareti önemli riskler içerir ve yatırılan sermayenizin kaybolmasına neden olabilir. İlgili riskleri tam olarak anladığınızdan ve deneyim seviyenizi, yatırım hedeflerinizi dikkate aldığınızdan ve gerekirse bağımsız finansal tavsiye aldığınızdan emin olmalısınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.