NewsCrypto, Kriptopara Trade Etmede Devrim Yaratıyor

Kriptocat Haber Editörü
NewsCrypto, Kriptopara Trade Etmede Devrim Yaratıyor

Önde gelen trader eğitim platformlarından biri olan NewsCrypto, en son trade haberlerini, grafik tahlillerini ve kripto ile ilgili başka bilgileri geniş bir topluluğun kullanımına sunuyor. Platform, yatırımcıların şuurlu kararlar almalarına yardımcı olup kriptopara ünitelerinin mevcut ve gelecekteki trend yönelimlerini tahlil etme fırsatı sağlar.

NewsCrypto, yüksek kaliteli bilgi sağlamanın yanı sıra, yeni ve mevcut yatırımcıların her gün kullandıkları çağdaş tahlil araçlarına da sahiptir.

NewsCrypto’nun misyonu, kullanıcı dostu ve verimli bir ortam oluşturmak için en son teknolojiyle desteklenen küresel bir analitik ekosistem geliştirmektir. Böylelikle verimli trade yapmayı teşvik etmeyi amaçlamaktadır. Kolay bir sözle, topluluğuna hakikat vakitte hakikat bilgiyi sağlayarak yatırımcıların süratli ve rasyonel alım satım kararları vermesine imkan tanır. NewsCrypto bunu temel özellikleri sayesinde başarır.

Temel Özellikleri

NewsCrypto Akademi: Akademi, hem yeni başlayanlar hem de tecrübeli olan trader’ların birinci sınıf trade eğitimine erişmelerini sağlar. Akademi birçok makale ve görüntü kullanıcılar için kolaylıkla erişilebilir hale getirilir.

Trade Simülasyonu: Trade yapmaya yeni başlayanlar, fonlarını kaybetme korkusu olmadan kolaylıkla nasıl trade yapılacağını öğrenirler. Öte yandan, profesyonel traderlar gerçek trade sürecine misal bir ortamda farklı stratejiler deneyebilirler.

Market İndikatörleri: Market indikatörleri, yatırımcılara muhakkak kripto para üniteleriyle ilgili mevcut trade şartları hakkında bilgi veren bir dizi trade araçlarıdır. Bu sayede yatırımcılar, seçtikleri kriptopara ünitelerindeki geçmiş ve şimdiki fiyat eğilimlerini gözlemleyebilirler.

Topluluk Varsayımları: NewsCrypto kullanıcıları, günlük olarak kriptopara ünitelerinin fiyat hareketleri hakkında iddialarda bulunurlar. Ayrıyeten bu kriptoparaların performanslarını tartışarak birbirleriyle sohbet edebilirler.

Topluluk iddialarının yanı sıra, NewsCrypto üyelerine sağlam data ve bilgi sağlar. Bilgileri toplamak ve işlemek için AI Fiyat İddia aracını kullanır. Pekala bu araç nasıl çalışır?

AI Tabanlı Fiyat Kestirimleri

Basitçe tabir etmek gerekirse, AI tabanlı fiyat kestirim aracı, Twitter ve başka finans haber kaynaklarından datalar toplar. Daha sonra, evvelden tanımlanmış bir anahtar söz kümesi kullanılarak erişilen, Tweet’ler yahut haber makaleleri aracılığıyla tabir edilen hisleri tahlil eder. Topladığı hisleri, bireylerin dehşetinden coşkusuna kadar geniş bir ölçekte kıymetlendirir.

Al tabanlı kestirim aracı, bir varlığın gelecekteki fiyat hareketini varsayım etmek için makul bir kriptopara ünitesini tartışan bireylerin toplu hislerini ilgili geçmiş bilgileriyle karşılaştırır. Bu, misal tahlillerin aktüel ve geçmiş datalarının ilişkilendirilmesiyle elde edilir.

Bu nedenle NewsCrypto, topladığı datalara nazaran fiyat hareketlerini iddia eder. Bireylerin hislerini geçmişte misal fiyat hareketleri varken başka beşerler tarafından söz edilenlerle karşılaştırarak çıkarımlarda bulunur.

Elbette iddia süreci ölçüsüz değildir. Örneğin, Elon Musk üzere kimi tesirli bireyler, kriptopara ünitelerinin fiyat hareketleri yahut ilgili bilgiler hakkında Tweet attığında, katkılarından kaynaklanan hislerin ilgili kripto varlığın fiyat hareketleri üzerinde büyük tesirleri vardır.

Daha da değerlisi, ünlü bir kripto uzmanı tarafından yapılan bir katkıya karşılık olarak yapılan beğenilerin, retweetlerin ve yorumların sayısı, puanın belirlenmesinde sıradan insanların katkısına göre daha fazla tartıya sahiptir. Bu nedenle, AI fiyat kestirim aracı, fiyat hareketlerini kestirim etmek için tüm bireylerin hislerinin puan ortalamasını kullanır.

Hislerin, belli anahtar sözlerin muhakkak bir müddet içinde kullanıldığında toplanan ve tahlil edilen Twitter katkılarından kaynaklandığına dikkat etmek değerlidir. Öteki kaynaklardan gelen haberler için de emsal süreçler geçerlidir.

Yakın gelecekte, NewsCrypto bir sonraki güncelleme setini uyguladığında, AI Fiyat İddia Aracı, konuşulan sözleri metne dönüştürebilecek ve bunları fiyat hareketi tahliline dahil etmesini sağlayacak.

Bu sayesinde, haberlerdeki kişinin nasıl konuştuğuna – ses tonuna (tonlama) nazaran kullanıcı hislerini kestirim etmek mümkün olacak. Bu nedenle, bu cins bir hassaslık, fiyat kestirim sürecinde değerli bir girdi olacaktır.

Ve bu özellik ve fonksiyonların 2 yıldır etkin kullanıldığı NewsCrypto platformunun kendi platform içi kriptopara ünitesi olan NWC ekosistem içerisinde kilit bir role sahiptir.

NewsCrypto Coin (NWC)

NewsCrypto Coin (NWC), Stellar blok zinciri üzerine inşa edilmiş bir kripto paradır. Bu ortada, NWC, NewsCrypto ekosistemi içinde bir paha ünitesidir. Birebir vakitte ödeme, biriktirme ve mükafatlar için kullanıldığı için ekosistem içerisinde bir değişim aracıdır.

NWC token sahipleri, platformun gelişmiş trade özelliklerine erişim hakkına sahip olurlar. NWC tokeninin göze çarpan bir özelliği, token yakma düzeneğidir. Spesifik olarak, token yakma sistemi, NWC tokeninin arzındaki daima azalmayı sağlar. Deflasyonist yapısının bir sonucu olarak, token pahasında organik büyüme yaşanmasını tetikler.

Sonuç

Özetle, NewsCrypto trade bilgileri sunan ve gelecek trendleri gösteren bir eğitim platformudur. Bu, AI Fiyat Varsayım Aracı ile traderlara sağladığı avantajlar çok daha gelişmiş bir noktaya ulaşacaktır. NWC tokeni, platformunun tüm fonksiyonlarına güç sağladığı ve kullanıcıların hem ödeme hemde ekosisteme katkıları sebebi ile aldığı ödül ünitesi olduğundan ötürü gün geçtikçe kriptopara traderları için daha değerli bir yatırım aracı olacaktır.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.