New York Borsası Eski Başkanı: Kripto Paralar Dünyanın En İyi Korunan Sırrı

Kriptocat Haber Editörü
New York Borsası Eski Başkanı: Kripto Paralar Dünyanın En İyi Korunan Sırrı

CNBC’nin yakın zamanda yaptığı bir röportajda, eski NYSE Grup Başkanı Thomas Farley, kripto para alanı hakkında konuştu. Farley, Kasım 2013 ile Mayıs 2018 arasında Intercontinental Exchange’in (ICE) yüzde yüz iştiraki olan NYSE Group’un (New York Borsası’nın sahibi) Başkanlığını yaptı.

Geçen Perşembe (22 Nisan) CNBC’nin “Squawk Box” sunucusu Andrew Ross Sorkin röportajı sırasında kripto para birimleriyle ilgili yorumlarını yaptı.

Sorkin tarafından Coinbase’te yatırımcı olup olmayacağı sorulduğunda, Farley şu cevabı verdi:

Vergi politikası hakkında tartışmaktan daha heyecan verici bulduğum tek şey… kripto hakkında konuşmak. Ben varım. Coinbase’in harika bir şirket olduğunu düşünüyorum. Hatırlayacağınız üzere 2013 yılında New York Borsası adına Coinbase’e 10 milyon dolar yatırım yaptım.

Şöyle devam etti:

Bence kripto alanı şu anda harika. Bence bu dünyanın en iyi saklanan sırrı ve belki de finans piyasalarının tarihi… DeFi borsaları bugün Coinbase kadar olmasa da çok şey yapıyor…

Son olarak, kripto varlık sınıfı ile ilgili olarak şunları söyledi:

Büyüleyici olduğunu düşünüyorum ve bence kalıcı olacak. Geri dönüşü olmayan noktayı geçtik.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.