Müjde: Bitcoin Borsası Popüler Altcoin’i Listeliyor!

Kriptocat Haber Editörü
Müjde: Bitcoin Borsası Popüler Altcoin’i Listeliyor!

XRPArmy olarak ifade edilen topluluğunun en popüler kripto para borsası, en büyük stablecoin USDT ile Altcoin IOTA alım satımı mümkün kıldı

Altcoin IOTA, USDT ile birlikte Bitrue’da listeleniyor

IOTA/USDT kuru, bir merkezi kripto para borsasına daha eklendi. IOTA dağıtılmış defter sisteminin temel yerel varlığı artık Bitrue tarafından destekleniyor. Kripto para borsası Bitrue (BTR) tarafından yapılan resmi duyuruya göre, 7 Haziran 2021’den itibaren IOTA token’i borsanın ticaret paketine eklendi. Şimdi, IOTA, en likit stablecoin olan Tether’e (USDT) karşı işlem yapmak için kullanılabiliyor.

Müjde: Bitcoin Borsası Popüler Altcoin’i Listeliyor!

IOTA ekosisteminin temel bir yerel varlığı olan IOTA (MIOTA), listelendikten hemen sonra fiyat artışı yaşadı ve %2 oranında yükseldi. XRP merkezli kripto para ekosistemi Bitrue (BTR), takas araçlarını, ödünç verme/borç alma modüllerini ve stake etme araçlarını içeriyor. Kriptokoin.com olarak baktığımızda IOTA token’i, 3,6 milyar dolarlık net piyasa değeri ve 24 saatlik ortalamada 64 milyon dolarlık işlem hacmi ile piyasa değeri bakımından 31. en büyük token konumunda.

Chrysalis yükseltmesi Bitrue (BTR) tarafından destekleniyor

Ayrıca Bitrue (BTR), IOTA ekosisteminin tam merkezsizliğinin önünü açan Chrysalis yükseltmesini desteklediğini doğruladı. Bu geçiş, Nisan ayında IOTA DLT mekanizmalarını yeniden ele aldı. Ayrıca yeni Firefly cüzdanını tanıttı ve token geçişine de yer verdi.

Birkaç gün önce IOTA, ilk kapalı merkezi olmayan test ağını (devnet), IOTA 2.0’ı başlattı. IOTA ekibine göre bu sistem, tamamen merkezi olmayan IOTA ağının ilk versiyonu durumunda. Bu versiyon IOTA ana ağının merkezileştirilmiş öğelerini ortadan kaldırmak için bir sanal alan test ortamı görevi görecek.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.