Michael Saylor, Bitcoin’in (BTC) Rakip Dijital Varlıklar Karşısındaki Durumunu Değerlendirdi

Kriptocat Haber Editörü
Michael Saylor, Bitcoin’in (BTC) Rakip Dijital Varlıklar Karşısındaki Durumunu Değerlendirdi

Ünlü Bitcoin (BTC) boğası Michael Saylor, öteki dijital varlıkların Bitcoin karşısındaki durumundan kelam etti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Saylor, CNN röportajında ​​​​tarihte Bitcoin kadar büyüyen ve başarısız olan bir varlık olmadığını söyledi. Saylor, farklı rakipler çıkmadan evvel Bitcoin’in daha baskın bir yapıda olduğunu ekledi.

“Bu derece büyük bir muvaffakiyete ulaşıp ve birkaç senede bu kadar büyüyen öteki bir ağ yok. Google, Facebook, Amazon ve Apple’ın 2010’a kadar başarılı olacağını varsayım edebilirdiniz zira pazarlarına zati hakimlerdi. Bitcoin bugün, bu şirketlerin rastgele birinin faaliyete başladıklarında olduğundan daha baskın.”

Saylor ayrıyeten Bitcoin’in temel teknolojisinin ve mimarisinin ona öbür rastgele bir kripto yahut finansal eser üzerinde rakipsiz bir üstünlük sağladığına inanıyor.

“Yapmak istediğiniz şey para biriktirmek ve bunun torunlarınıza kalmasını sağlamaksa o vakit sağlam bir şeye gereksiniminiz var. Proof-of-work mimarisi, merkezi olmayan ve inançlı olacak ve uzun mühletler boyunca bütünlüğünü koruyacak bir şey tasarlamak için açık orta en yeterli mimaridir.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.