Miami, Şimdiye Kadarki En Büyük Bitcoin Konferansına Ev Sahipliği Yapacak

Kriptocat Haber Editörü
Miami, Şimdiye Kadarki En Büyük Bitcoin Konferansına Ev Sahipliği Yapacak

Covid-19 nedeniyle orta verilen kripto para konferansları, Miami’de gerçekleşecek dünyanın en büyük Bitcoin aktifliği ile devam edecek.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Bitcoin 2021 konferansı, siyasetçiler, düzenleyiciler, ünlüler, Bitcoin savunucuları ve kripto para sanayisindeki yatırımcılar da dahil olmak üzere bir dizi iştirakçi ve saygın açılış konuşmacısı ile Haziran ayında Miami’de yapılacak.

Aktifliğin başlangıçta 30 Nisan – 1 Mayıs tarihleri ​​arasında Los Angeles’ta yapılması planlanıyordu. Lakin, COVID-19’un ikinci dalgası ve aşıların kullanıma sunulması nedeniyle tarih ve pozisyon değiştirildi. Bu hafta Bitcoin 2021, 3 ve 5 Haziran tarihleri ​​arasında Miami Wynwood’s Mana Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek.

Konferans yıllık bir aktiflik olmasına karşın, dünyayı kasıp kavuran pandemi nedeniyle 2020’de yapılamadı. Bitcoin 2021 aktifliği, 21.000 iştirakçi kapasitesine sahip olacak. Şu an itibariyle organizatörler, Bitcoin 2021’i şimdiye kadarki en büyük Bitcoin aktifliği yapacak en az 12.000 iştirakçi bekliyor.

Neden Miami?

Bitcoin 2021 organizatörlerine nazaran, Covid-19 sonrası Los Angeles etrafındaki belirsizlik, tüm gayretlere karşın bu yıl konferansa kentin konut sahipliği yapmasını imkansız hale getirdi. Aktifliğe konut sahipliği yapacak diğer bir kent arayan organizatörler Miami’de karar kıldı. Kentin blockchain ve kripto para üniteleri de dahil olmak üzere birçok yenilikçi teknoloji için bir merkez haline geldiği göz önünde bulundurularak eksiksiz bir seçim olduğu tabir ediliyor. Ve bilindiği üzere Miami Belediye Lideri Francis Suarez de Bitcoin yanlısı olduğu için organizatörlerden 3 günlük konferansa kendi kentinde mesken sahipliği yapmalarını isteme nezaketini gösterdi.

Bu yılın başlarında Bitcoin Whitepaper Miami’nin resmi web sitesinde yer aldı. Lider Suarez, kentin Bitcoin’i “kabul edilebilir bir para birimi” olarak desteklediğini ve gelecekte ona yatırım yapmayı umduğunu söyleyerek kripto para ünitesini onayladı. Mart ayında belediye lideri, Miami’nin Bitcoin madenciliği merkezi haline gelmesini çok istediğini söyledi.

Kıymetli İştirakçiler Var

Bitcoin 2021, eski kongre üyesi Ron Paul, Miami Belediye Lideri Francis Suarez, Senatör Cynthia Lummis, MicroStrategy’den Michael Saylor ve Twitter’dan Jack Dorsey üzere ana konuşmacılara konut sahipliği yapacak. Öbür öne çıkan konuşmacılar ortasında Floyd Mayweather Jr, Winklevoss ikizleri, Max Keiser ve Warren Davidson sayılabilir.

Konferans, en büyük kripto para ünitesini ve merkezi olmayan teknolojisini kutlamaya odaklanan ve birebir vakitte bölümdeki en parlak beyinlerden kimilerinin toplu katkısıyla Bitcoin’in teknik ilerlemesini keşfetmeye odaklanan eğitici bir Bitcoin aktifliği.

Aktiflik ayrıyeten insanlara kripto para ünitesini gerçek dünya ortamında kullanma fırsatı vererek Bitcoin’in ana akım olarak benimsenmesini sağlamayı hedefliyor.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.