Miami Belediye Başkanı, Bitcoin 2021 Konferansının Açılış Konuşmasını Yaptı

Kriptocat Haber Editörü
Miami Belediye Başkanı, Bitcoin 2021 Konferansının Açılış Konuşmasını Yaptı

Miami Belediye Lideri Francis Suarez, Bitcoin 2021 konferansında açılış konuşmasını yaparak, bir para ünitesinin merkez bankasına bağlı olduğu günlerin sona erdiğini söyledi. Şimdiye kadar düzenlenen en büyük BTC konferansı olan Bitcoin 2021 şu anda Miami’de gerçekleşiyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

CryptoPotato’nun aktardığı üzere, aktifliğin açılışı beklendiği üzere kentin belediye lideri Francis Suarez tarafından gerçekleştirildi.

Miami Belediye Lideri Suarez, Bitcoin ve kripto para ünitelerinin tüm hareketinden övgüyle bahsetti. Hatta onları Miami’nin bir teknoloji merkezi olma yolunda başarmaya çalıştığı şeyle karşılaştırdı. Bitcoin ile Bitcoin’in başarısız olacağını ve başarısız bir finansal deney olarak kalacağını söyleyen tüm insanları karşılaştırdı.

İnsanları mevcut volatiliteye odaklanmayı bırakmaya çağırdı ve herkese Bitcoin fiyatının yılın başından beri yeşil bölgede olduğunu hatırlattı.

Suarez ayrıyeten Proof of Work ve Proof of Stake ortasındaki çatışmanın eninde sonunda sona ereceğini söylerken, yenilenebilir güç Bitcoin madenciliği kelam konusu olduğunda ABD’nin bir güç merkezi olacağını da ileri sürdü.

Son olarak Suarez, “bir para ünitesinin merkez bankasına bağlı olduğu günlerin sona erdiğini” söyledi. Konuşmasını bitiren Francis Suarez, tabandan satın alma vaktinin geldiğini söyledi. 

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.