MATIC Fiyat Rallisi Bu Gelişmeyle Devam Edecek mi?

Kriptocat Haber Editörü
MATIC Fiyat Rallisi Bu Gelişmeyle Devam Edecek mi?

Son 24 saatte %20’nin üzerinde yükseliş gösteren altcoin MATIC, son gelişmeler nedeniyle yükselmeye devam edecek gibi görünüyor. Bugün, Infura ve Truffle, yenilikçi Polygon Proof of Stake (PoS) Ethereum sidechain’i desteklediğini duyurdu. MATIC, geçtiğimiz 90 günde %864’ün üzerinde bir yatırım getirisi sundu. Ayrıca, Messari’den alınan verilere göre kısa vadeli getiriler yüksek seviyede bulunuyor.

MATIC rallisi

MATIC Fiyat Rallisi Bu Gelişmeyle Devam Edecek mi?

Polygon’un üssel büyümesi, Ethereum ve Polygon PoS arasındaki fonları taşımak için Polygon PoS köprüsünde 4,14 Milyar Dolarlık ETH kilitlenmesine yol açtı. Traderlar için en kazançlı özelliklerden biri, bir işlemin düşük ortalama maliyetidir. Şu anda, Polygon’da işlem yapmanın maliyeti 0,0000371 Dolar’a karşılık geliyor. Böylece, yatırımcıların ERC-20 token’lerini takas etme ücretlerinden tasarruf etmelerine yardımcı oluyor. Ağ, MATIC doğrulayıcıları aracılığıyla kendi güvenliğini sağlıyor. Bu, borsalardaki traderlar arasında yükseliş hissine yol açtı. Ek olarak, borsalardaki ETH rezervleri düşerken, MATIC de borsalardan silindi. Infura, ekosistemdeki lider geliştirme paketi olarak mevcut rallide önemli bir rol oynuyor ve Ethereum ve IPFS ağlarına anında, ölçeklenebilir API erişimi sağlıyor. Bu gelişme, ETH’ye erişimi artırması, MATIC ağındaki işlemleri ve ticaret hacmini daha da artırması muhtemel bir gelişmedir. Truffle, EVM’yi kullanan bir test çerçevesi ve varlık işlem hattıdır ve geliştiricilerin Polygon Network uzantısını doğrudan Infura panosuna eklemesini kolaylaştırır.

Ne anlama geliyor?

Basit bir deyişle, bu, Polygon Network API’yi kullanmanın artık ETH API’yi kullanmak kadar kolay olduğu ve her ikisinin de aynı API kimlik bilgilerini kullanacağı anlamına geliyor. ConsenSys ekibi, Polygon üzerinde uygulamalar oluşturan ve kullanan geliştiricilere ve tüketicilere de destek sağlayacak. Bu adımlar, Polygon ağında daha fazla geliştirme yapılmasını sağlayarak uzun vadeli HODLerların kâr etmesini sağlıyor. Mevcut fiyat seviyesinde, HODLer’ların % 100’ü kârlı durumda.

MATIC Fiyat Rallisi Bu Gelişmeyle Devam Edecek mi?

MATIC’in sosyal hacmi %6’nın üzerinde azalmış olsa da, bu güncellemenin önümüzdeki haftalarda sosyal hacmi ve trader duyarlılığını artırması muhtemel. MATIC, bu altcoin sezonunda Infura ve Truffle’ın desteğiyle daha fazla geliştiriciyi ve projeyi MATIC ağına çekecek uzun bir fiyat rallisi yapacak.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.