Lider Trader: Bu 4 Altcoin, Ethereum Gibi Patlayacak!

Kriptocat Haber Editörü
Lider Trader: Bu 4 Altcoin, Ethereum Gibi Patlayacak!

Popüler kripto trader’ı ve analisti Nicholas Merten, Ethereum’un şaşırtıcı rallisinin ardından fırlayabilecek bir avuç altcoin projesini listeliyor.

Nicholas Merten: Uniswap (UNI) Ethereum’un hızlı yükselişinden yararlanabilecek bir altcoin

Yeni analizinde usta analist Nicholas Merten, Uniswap’ı (UNI) Ethereum’un hızlı yükselişinden yararlanabilecek bir altcoin olarak adlandırıyor. Analist, 449.000 YouTube abonesine, CoinGecko’ya göre son iki hafta içinde yaklaşık %9 düşüşle, işlem gören UNI’de büyük bir pozisyona sahip olduğunu söyledi. Nicholas Merten konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

UNI’nin şu anda iyi bir noktada olduğunu düşünmemin nedeni, Mart ayında Ethereum’a karşı olduğu noktanın yaklaşık yarısı… Ethereum süper döngüsüne girmeye başladığında Ethereum’a karşı kaybetmeye başladı.

Lider Trader: Bu 4 Altcoin, Ethereum Gibi Patlayacak!

Nicholas Merten: Unibright ve 1inch çok güçlü görünüyor

Nicholas Merten’in bir sonraki seçimi kurumsal Blockchain projesi Unibright (UBT). Analist, UBT’nin birçok kez Bitcoin‘e karşı direnç çizgisini koruduğunu ve yakın gelecekte “patlayacak gibi görünmeye başladığını” belirtti. Nicholas Merten, Unibright’ın Ethereum’a karşı oldukça iyi hareket ettiğini ve UBT/ETH çiftinde sağlam bir destek seviyesini koruduğunu ekliyor.

CoinGecko’ya göre Unibright, yazı yazılırken 1,48 dolardan işlem görüyor ve son yedi günde %30’dan fazla düşüş yaşadı. Analistin listesindeki bir sonraki kripto para, merkezi olmayan borsa toplayıcısı 1inch (1INCH). Nicholas Merten, şu anda 1inch’te pozisyonu olmadığını, ancak Bitcoin’e karşı mevcut menzilini koruyabilirse “kesinlikle bir tane inşa etmeyi planladığını” söylüyor. CoinGecko’ya göre 1inch, yazı yazılırken 5,6 dolardan işlem görüyor.

Lider Trader: Bu 4 Altcoin, Ethereum Gibi Patlayacak!

Nicholas Merten: Litecoin hala tırmanışının erken safhalarında

Nicholas Merten’in son kripto para seçimi, yalnızca Mayıs ayının ilk 10 gününde Bitcoin’e karşı %46’dan fazla kazanç gördüğünü belirttiği Litecoin (LTC). Analist, Litecoin’in hala tırmanışının “erken safhalarında” olduğuna inanıyor ve şu anda kripto parayı elinde tuttuğunu belirtiyor. Nicholas Merten konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bu, şu oyunlardan biri olacak: Ethereum ekosisteminde değil, ancak bu likiditenin devreden çıkması ve Litecoin’in sadece karşı değil de biraz zemin kazanması için izlemek isteyeceğiniz bir oyun olacak. Bitcoin ama Ethereum…

Kriptokoin.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, CoinGecko’ya göre LTC, yazı yazılırken 319 dolardan işlem görüyor ve son iki hafta içinde %27,7 arttı.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.