Kritik Tahmin: Altın Fiyatları İçin Sıradaki Adım Bu Seviyelere Olacak!

Kriptocat Haber Editörü
Kritik Tahmin: Altın Fiyatları İçin Sıradaki Adım Bu Seviyelere Olacak!

Altın fiyatları, 1.895 doların üzerinde fiyatlandırılırken Blue Line Futures başkanı Bill Baruch’dan kritik bir tahmin geldi. Bill Baruch, şimdi altın’da 1.940 dolar seviyelerine bir hareketlenme bekliyor.

Bill Baruch: Emtia fiyatlarındaki artışlar büyük olasılıkla geçici kalacak

Blue Line Futures başkanı Bill Baruch, emtia fiyatlarının yanı sıra kullanılmış araba ve kamyonlardaki artışların büyük olasılıkla geçici kalacağını belirterek, Federal Rezerv‘in enflasyon tahminleri konusunda haklı olduğunu da sözlerine ekledi. Blue Line Futures başkanı  konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Enflasyon gerçekten benim için bir endişe değil. İşte şu anda enflasyonun önemli olduğu şey, bunu zaten görüyoruz. Kereste fiyatlarına bakın ve talaş kıtlığına bakın. Tedarik zinciriyle ilgili… FED’in ölçütlerine gelince, enflasyonu gerçekten görmüyoruz ve bu onlara sabırlı olmaları için daha iyi bir neden veriyor.

Kritik Tahmin: Altın Fiyatları İçin Sıradaki Adım Bu Seviyelere Olacak!

Bill Baruch: Altın fiyatları şimdi ONS başına 1.940 doları hedefleyecek

Aslında Bill Baruch, bundan birkaç ay sonra deflasyonist bir ortam görmenin kendisini şaşırtmayacağını söyledi. Blue Line Futures başkanı konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Önemli olan Çin Yuanına bakmak ve Çin Yuanı aslında dolara karşı, 2013 trend çizgisinin üzerine çıkıyor. İnsanların (Çinli yetkilileri) metallerdeki aşırı alım satımı, aşırı fiyatları, metallerdeki köpüklülüğü gerçekten küçümsediklerini söylediklerini duydunuz ve bu fiyatları düşük görmek… Bence, bu fiyatları satın alabilmek için daha düşük görmek istedikleri için konuşuyorlar. Daha değerli Yuan’dan daha iyi satın alabilirler.

Bill Baruch, enerjinin yükselmeye devam edeceğini ve ham petrolün varil başına 80 dolara ulaşmasını beklediğini söyledi. Bill Baruch, altın fiyatının şimdi ONS başına 1.940 doları hedefleyeceğini de vurguladı.

Kritik Tahmin: Altın Fiyatları İçin Sıradaki Adım Bu Seviyelere Olacak!

Bill Baruch’dan borsa, sarı metal ve hisse senedi tahminleri

Açıklamalarının devamında Bill Baruch, S&P 500’ün 4.600 puanını hedefleyeceğini ve altın fiyatları ve hisse senetlerinin de yukarı yönlü seyrine devam edeceğini söyledi. Kriptokoin.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, daha fazla altın tahmini için “Profesyonel Analistler, Altın İçin Göz Kamaştıran Seviyeleri Verdi!” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.