Kritik Gelişme: Dev Borsa, Bu 7 Altcoin’i Listeledi!

Kriptocat Haber Editörü
Kritik Gelişme: Dev Borsa, Bu 7 Altcoin’i Listeledi!

Kripto para dünyasında bugün önemli bir gelişme yaşandı. Artan müşteri talebi nedeniyle 7 Altcoin için LocalBitcoins önemli bir karar aldı. Alınan karara göre dev borsa ödeme yöntemleri olarak DOGE, ADA, DOT, LINK, Bitcoin Cash ile stablecoin’ler USDT ve USDC’yi ekledi.

Altcoin listelemesi

En büyük eşler arası kripto para piyaslarından biri olan LocalBitcoins, Cardano (ADA), Dogecoin (ADA), Polkadot (DOT), Chainlink (LINK) ve diğer bazı koin’leri platformuna dahil ederek mevcut ödeme yöntemleri portföyünü genişletti. 2012 yılında kurulan LocalBitcoins, bir kripto para birimi eşler arası piyasa yeri olarak kripto para dünyasında son derece önemli bir yere sahip. Finlandiya, Helsinki merkezli platform, Bitcoin’in yanı sıra diğer kripto para birimlerine de yer verdiği için tezgah üstü yerel para birimi ticaretini kolaylaştırıyor.  Borsa şimdi, birkaç yeni kripto varlığın eklendiğini duyurdu. Bunlar arasında en yaygın kullanılan iki stablecoin Tether (USDT) ve USD Coin (USDC) de yer alıyor. Diğer taraftan son zamanların önemli Altcoin’lerinden olan Polkadot (DOT), Cardano (ADA), Bitcoin Cash (BCH), Chainlink (LINK) ve Dogecoin (DOGE) yine borsanın artık eklediği koinler. Kriptokoin.com olarak borsanın açıklamasına bakıldığında kullanıcılardan gelen bu koinlere yönelik önemli talebin listelemede önemli bir etken olduğu vurgulandı.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.