Kritik Gelişme: Binance, 2 Popüler Altcoin’de İşlemleri Durdurdu!

Kriptocat Haber Editörü
Kritik Gelişme: Binance, 2 Popüler Altcoin’de İşlemleri Durdurdu!

Öncü Bitcoin ve kripto para borsası Binance, büyük hacim artışı nedeniyle ETH ve XLM para çekme işlemlerini durdururken, XLM 2018’den bu yana en yüksek seviyeye ulaştı.

Binance, lider altcoin ETH ve XLM’de para çekme işlemlerini durdurdu!

Dev Bitcoin borsası Binance, kullanıcıların kripto paralarını borsadan almalarıyla ilgili sorunları tetikleyen büyük hacim artışı nedeniyle ETH ve XLM para çekme işlemlerinde teknik zorluklarla karşılaştığını açıkladı. Borsa ekibi, kullanıcılara ekibin sorun üzerinde çalıştığını bildirdi. Bugün ETH ve XLM hacmindeki bu artışlar, fiyatı yükselen bu altcoin projelerine olan ilgiden kaynaklanıyor. Kriptokoin.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere Ethereum, 4.100 dolar seviyesinin üzerinde yeni bir tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı.

Kritik Gelişme: Binance, 2 Popüler Altcoin’de İşlemleri Durdurdu!

CoinMarketCap tarafından paylaşılan verilere göre, 13. en büyük kripto para birimi Stellar Lumens (XLM), Ocak 2018’in başlarında görülen en yüksek seviyesinden yükseldi. Kripto para yüzde 30’un üzerinde artışla 0,776 dolar seviyesine kadar tırmandı. Son 7 günde ise altcoin fiyatı yüzde 40’tan fazla değerlendi. Bu XLM yükselişini tetikleyen olası faktörlerden biri, Stellar’ın gelişmekte olan piyasalarda kripto para benimsemesini artırmak için ödeme devi Visa, Circle ve Tala (California merkezli bir şirket) ile ortaklık kurduğunu duyurmasıdır.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.