Kripto Para Borsası Phemex, XRP’yi Yeniden Listeledi

Kriptocat Haber Editörü
Kripto Para Borsası Phemex, XRP’yi Yeniden Listeledi

Kripto para borsası Phemex, XRP’yi tekrar listelediğini duyurdu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Singapur merkezli ticaret platformu Phemex, kullanıcılarına anket yaptıktan sonra XRP’yi yine listelemeye karar verdi. Ankete katılanların %74’ünden fazlası, kripto para borsasının ticaret XRP’yi yine sunmasını istedi. Piyasa, haberlere olumlu reaksiyon vererek fiyatları son 48 saatte %40’ın üzerinde yükseltti.

Kripto para borsaları, piyasanın XRP talebine cevap veriyor. Analistlere nazaran kimi ticaret platformları token’ı tekrar kullanmaya başladıkça, spekülatörler ezici bir formda yükselişe geçiyor.

Yatırımcıların Çoğunluğu XRP İstiyor

SEC ve Ripple davasındaki yeni bir güncelleme Mart ayı sonlarında manşetlere taşındı ve yatırımcıları XRP’ye geri çekti. Avukat Jeremy Hogan’a nazaran, ABD Menkul Değerler ve Borsa Komitesi, XRP’nin alım satımına müsaade verenborsaların rastgele bir yönergeyi ihlal etmeyeceğini ima etti. Menkul Değerler Yasası’nın 4. kısmı uyarınca, sırf Ripple ve bağlı kuruluşlar yasa dışı satışlarla suçlanabilir. Hogan’ın kelamlarından birkaç dakika sonra, “RelistXRP” hashtag’i Twitter’da trend oldu.

Singapur merkezli ticaret platformu Phemex, kullanıcılarının ilgisini ölçmek için kısa müddet evvel piyasanın XRP talebini anlamak ismine bir anket düzenledi. “Phemex’in Ripple XRP ticaretine devam etmesini istiyor musunuz” sorusunu yanıtlayan 2500 kişinin kabaca %74’ü “evet” dedi.

Phemex CEO’su Jack Tao, para yatıran ve alım satım fiyatlarını ödeyen kullanıcıların birçoklarının alım satım platformunun XRP’yi yine düzenlemesi gerektiğine inandığını doğruladı.

“Çok seçiciyiz ve sırf güçlü bir potansiyele sahip yahut açık kelamlı kamu talebi ile büsbütün incelenmiş projeleri listeliyoruz. XRP durumunda, müşterilerimiz yüksek sesle ve net konuştular. Bir dizi anket ve anketten toplanan bilgiler aracılığıyla, müşterilerimizin XRP’yi geri istediğini gördük.”

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.