Kripto Para Bankası Bu 3 Altcoin’i Listeliyor!

Kriptocat Haber Editörü
Kripto Para Bankası Bu 3 Altcoin’i Listeliyor!

Kripto para bankası SEBA, üç adet merkezi olmayan finans (DeFi) altcoin’i için destek eklediğini açıkladı: Uniswap (UNI), Synthetix (SNX) ve Yearn Finance (YFI).

Kripto bankası SEBA, üç DeFi altcoin projesini destekliyor

Bu gelişme, SEBA müşterilerinin artık bu tokenlarla bankada işlem yapabileceği, coin yatırabileceği anlamına geliyor. Ayrıca, aktif olarak yönetilen ve özelleştirilmiş bir müşteri portföyü de dahil olmak üzere banka yatırım çözümlerinde de bu token’lar erişilebilir durumda olacak.

SEBA Bank’ın COO’su Alistair Heggie, şunları söylüyor:

Yatırımcıların dijital varlıklara olan ilgisi hızla artıyor ve çoğu Bitcoin’in ötesine geçmek istiyor.

Bankada şu anda Bitcoin ve beş altcoin destekleniyor: Ethereum (ETH), Litecoin (LTC), Stellar (XLM), Bitcoin Cash (BCH) ve USDC stablecoin’i.

Banka SNX, UNI ve YFI’ın eklenmesinin SEBA Research’ün araştırmalarına dayandığını ve kripto varlıklarının hem nicel hem de nitel göstergelere göre seçildiğini söyledi. SEBA, şunları ekledi:

Değer artış mekanizması, token’lar ve temeldeki protokol bu süreçte merkezi bir rol oynar.

Uniswap ve Synthetix, en büyük merkezi olmayan borsa (DEX) protokollerinden ikisi iken, Yearn Finance, protokole kilitlenmiş 3 milyar dolardan fazla varlığa sahip lider bir “verimlilik toplayıcısıdır (yield aggregator)”.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.